Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Środa, 07 luty 2018 19:36

Maja Gruszka z cyklu "Pasje Naszych Czytelników"

Serdecznie zapraszamy do biblioteki szkolnej na wystawę prac Mai Gruszki uczennicy klasy 1c, zdobywczyni Złotych i Srebrnych Pędzli za szczególne umiejętności oraz rozwój w dziedzinie rysunku i malarstwa pod kierunkiem artysty-plastyka Marty Mrówki, 1 Miejsca w X Międzygimnazjalnym Konkursie Plastycznym „Ludowe, etniczne anioły”, Wyróżnienia w X Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Z pędzlem przez świat”,

Wyróżnienia w II Wojewódzkim Konkursie Grafiki Komputerowej i Miniatury Plastycznej „W odcieniach bieli – portrety zwierząt”.

Wystawa trwa do 31 stycznia 2018 r.

Maja Gruszka o sobie…

Malarstwem i rysunkiem zainteresowałam się około 3 lata temu, kiedy zaczęłam uczęszczać na zajęcia plastyczne do MDK w Pile do pani Marty Mrówki. Tam też oprócz doskonalenia swoich umiejętności pod okiem Pani Marty Mrówki poznałam wiele wspaniałych osób, które teraz stały się dla mnie ważne. Nieustannie poszukuję i poszerzam swoją twórczość: maluję butelki, przyozdabiam odzież, a nawet rzeźbę. Przyszłość wiążę z moją pasją i rozważam wybranie się na Akademię Sztuk Pięknych oraz zdanie matury z historii sztuki. Poza tym zainteresowaniem posiadam również inne, m.in. czytanie książek, pisanie, czy sztuka makijażu.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.