Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Środa, 07 luty 2018 19:47

Studniówka 2018

W piątek 26 stycznia 2018 roku o godzinie 19 w Hotelu Gromada rozpoczęła się studniówka. Wnętrze hotelu zostało wypełnione przez tegorocznych maturzystów, ich wychowawców, nauczycieli i rodziców. Na początku odbyła się krótka część artystyczna, a potem głos zabrał pan dyrektor Marek Wasilewski.

Wspomniał on o tym, że już za niecałe 100 dni matura, ale dziś wszyscy zgromadzeni mają zapomnieć o wszelkich troskach i po prostu dobrze się bawić. Na zakończenie części oficjalnej zabrzmiały pierwsze takty poloneza. W tym roku nad przygotowaniem poloneza pracowały pani Wiesława Małowicka oraz pani Renata Zahorska wraz z uczniami. A potem nastąpiła już tylko zabawa do rana, a tańcom i śmiechom nie było końca.

Zdjęcia pochodzą ze strony http://pila.naszemiasto.pl

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.