Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Czwartek, 24 maj 2012 20:15

Czy Piła ma szansę…?

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

debata mlody obywatel24 maja 2012 roku w świetlicy szkolnej został podsumowany program Centrum Edukacji Obywatelskiej pod tytułem Młody Obywatel. Przedstawiciele klas II c i II d pracujący pod kierunkiem pani Iwony Narożny, przygotowali trzy projekty zatytułowane: Liceum i co dalej…?, Miasto oczami mieszkańców oraz Ścieżka militarna.

Kamil Parchimowicz Paulina Dróbka, Natalia Filipiak, i Aleksandra Tatera przedstawili wyniki działań swoich grup szerokiemu gremium. Wśród gości znaleźli się między innymi: pan Piotr Denisoff – przedstawiciel Urzędu Miasta, pani Małgorzata Karwacka – radna, pan Maciej Ursuski – kustosz muzeum, Dyrekcja Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Pile oraz uczniowie klas drugich. Po prezentacji projektów, Kinga Bureta i Dennis Latzke przeprowadzili debatę pod tytułem Czy Piła ma szansę…? W dyskusji brali głos zarówno zaproszeni goście, jaki i nasi uczniowie. Zebrani doszli do wniosku, że Piła jest miastem pełnym perspektyw na przyszłość.
opiekunowie: p. I. Narożny, p. A. Ossowska

Prezentacja - Ścieżka militarna
Prezentacja - Liceum i co dalej...?
Film - Miasto oczami mieszkańców

Zdjęcia: Monika Ciołek

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.