Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Wtorek, 12 luty 2013 07:21

Młody Obywatel 2012/2013

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

tekst: Marcelina Goździewska klasa 2c
mlody obywatelMŁODZI OBYWATELE
Jak promować wiedzę na temat społeczności lokalnej oraz pozyskać wsparcie dla prowadzonego projektu? Grupa uczniów z klasy II C mogła się tego dowiedzieć na warsztatach zorganizowanych przez Centrum Edukacji Obywatelskiej. Spotkanie odbyło się w piątek  8 lutego w budynku Zespołu Szkół Gastronomicznych w Pile.

Nie jest tajemnicą, że nasze koleżanki i koledzy z drugiej klasy medialnej są zaangażowani w projekt ,,Piła na matrycy aparatu'', który ma przybliżyć pilanom na co dzień zapomniane zakątki ich miasta. Akcja przeprowadzana jest w ramach programu ,,Młody Obywatel'' organizowanego przez Centrum Edukacji Obywatelskiej. W ostatni piątek trener przysłany przez Centrum Edukacji przeprowadził z uczniami warsztaty podczas, których mogli dowiedzieć się jak skutecznie przeprowadzić i koordynować samodzielne projekty.
W spotkaniu, które odbyło się w Zespole Szkół Gastronomicznych w Pile wzięła również udział tamtejsza młodzież
Marcelina Goździewska klasa 2c
Foto: Agata Pasternak 2c - SKF Nafto Pstryk


Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.