Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Czwartek, 18 kwiecień 2013 18:37

O Projekcie

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Tekst: Agata Pasternak
Nasi uczniowie po raz kolejny biorą udział w programie „Młody obywatel” organizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej i Fundację Banku Gospodarstwa Krajowego. Projekt, który przygotowują uczniowie klasy 2c nosi nazwę „Piła na matrycy aparatu”, a jego głównym celem jest pokazanie ciekawych obiektów i reliktów przeszłości, które pilanie mijają na co dzień i ich nie zauważają. Sami uczestnicy projektu mówią, że ich celem jest pokazanie, że Piła to nie tylko dziesiątki bloków, hotel Gromada, dom Staszica i wyspa w centrum. By tego dokonać, uczniowie korzystają z tego co potrafią - interesują się fotografią i należą do szkolnego koła fotograficznego. Efektem finalnym projektu ma być zorganizowanie wystawy zdjęć odnalezionych obiektów oraz stworzenie folderu, w którym owe obiekty będą zaznaczone na mapie i opisane w kilku zdaniach. W pracach nad projektem pomagają sojusznicy, których zdobyli uczniowie, a należą do nich: nauczycielka i historyk sztuki, przedstawiciele lokalnych mediów, grafik komputerowy oraz opiekun szkolnego koła fotograficznego. Efekty pracy będą gotowe do zobaczenia już na początku czerwca.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.