Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Czwartek, 13 czerwiec 2013 19:21

Debata o kolorach w Pile

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

CEO MO    Dnia 11 czerwca odbyła się w naszej szkole prezentacja lokalna projektu pt. „Piła na matrycy aparatu”, który realizowała młodzież z klasy II c w ramach programu Młody Obywatel Fundacji Centrum Edukacji Obywatelskiej.

 

     Prezentacja składała się z dwóch części: w pierwszej z nich Anna Kowalik przedstawiła całoroczną pracę grupy projektowej, a Marcelina Goździewska i Dorota Woźniak prowadziły debatę na temat kolorystyki elewacji w przestrzeni publicznej. Debata uświadomiła uczestnikom, jak ważna jest elewacja budynków, które nas otaczają. Niektóre z nich są często zaniedbane, a wiele innych nie pasuje do przestrzeni.

       Wśród zaproszonych gości była Wiceprezydent Miasta Piły Pani Beata Dudzińska, a także pan Tadeusz Dziadek, Zastępca Dyrektora Wydziału Oświaty Starostwa Powiatowego w Pile. Zaproszenie przyjęły między innymi Pani Jolanta Jankowiak-Jurgiel (architekt), Pani Bernadeta Piecuch (konserwator zabytków), Pani Iwona Wojtecka Dyrektor Miejskiej Pracowni Urbanistycznej.

     Główny trzon projektu to przygotowanie wystawy zdjęć detali architektonicznych, które można dostrzec w naszym mieście. Niestety miejsca, w których one się znajdują są często zaniedbane. Zdjęcia wykonały Anna Kowalik, Agata Pasternak oraz Emilia Joachimiak.

 

Część z nich można obejrzeć w centrum medialnym.

 

Opiekun projektu: Iwona Narożny


Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.