stypendia premiera

stypendia ministra

stypendia starosty

Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Piątek, 24 czerwiec 2011 10:14

Stypendyści Starosty Pilskiego

Stypendyści Starosty Pilskiego

za wybitne osiągnięcia naukowe, artystyczne i sportowe

w roku szkolnym 2016/2017:

Miron Smardzewski,Arkadiusz Ludkowski,Jakub Klęsk,Angelika Gronowska,Klaudia Starkowska,Konrad Gaweł,Arkadiusz Drozdowicz,Daria Bąk,Filip Borowicz,Aleksandra Kamińska, Krzysztof Martin, Krzysztof Łapacz, Klaudia Matuszak, Monika Mrotek, Jakub Pacocha, Patryk Idzikowski, Jagoda Kurnikowska, Paweł Błoch, Daniel Zwierzchowski,Jakub Gardecki, Paulina Wieczorek, Hubert Kozłowski, Patryk Piszczek, Jagoda Jabłońska, Marta Kamińska, Emil Domański, Susana Lächele, Agata Trzaskalska, Kaja Smoleń, Jakub Szymanowski, Adam Stodolski, Martyna Czachowska, Miłosz Szmyt, Paulina Pasternak,

w roku szkolnym 2015/2016:

Jakub Bardecki, Laura Chuchla (1f), Arkadiusz Drozdowicz (2d), Tomasz Drzewiecki (3d), Konrad Gaweł, Mikołaj Grabowski (2e), Angelika Gronowska (2d), Jakub Klęsk (2a), Jagoda Kurnikowska (1c), Patryk Kwapiszewski (2tw), Krzysztof Martin (1b), Klaudia Matuszak (1b), Hubert Mielke (1f), Karol Ochwat (4tw), Jakub Pacocha (1a), Jakub Rutkowski (1e), Kinga Speyer (3f), Agata Trzaskalska (1g), Agata Walczak (3c), Gracjan Wyroślak (3d), Oliwia Załachowska (1f)

 w roku szkolnym 2014/2015:

Marczyk Adam (2c), Martin Anna (2b), Kurcin Mikołaj (1b), Drozdowicz Arkadiusz(1d), Drzewiecki Tomasz (2d), Fafiński Jakub (2d), Wyrośla Gracjan (2d), Gronowska Angelika (1d), Stankowska Klaudia, Bąk Daria (1c), Ochwat Karol (3tw), Zaczkowska Sandra (3b), Stodolski Tomasz (3e), Sobkowiak Artur (4tw)

w roku szkolnym 2013/2014:

Weronika Majewska (1b), Tomasz Drzewiecki (1d), Anna Joachimiak (2a), Weronika Lorenz (2a), Katarzyna Nowak (1f), Tomasz Stodolski (2e), Ewa Tykwińska (1d), Gracjan Wyroślak (1d), Sandra Zaczkowska (2b), Artur Sobkowiak (3tw), Agata Fiedorowicz (3f), Paweł Subczyński (3d), Wiktoria Magnucka (3c), Klaudia Konieczna (3e), Natalia Groblewska (3d), Izabella Tomczyk (3d), Daria Janowicz (3b)

 

w roku szkolnym 2012/2013

Joanna Bemowska (3f), Arleta Flisikowska (3b), Kinga Wasilewska (3a), Aleksandra Wiśniewska (3d), Kinga Skałecka (3f), Kacper Goździkowski (3sms), Marcin Radziewicz (3sms), Jakub Intrys (3sms), Wojciech Kwiecień (3sms), Marcin Miąsko (3sms), Robert Kaźmierczak (3sms), Adam Trzaska (3sms), Jakub Nurski (2b), Aleksandra Kamińska (1c), Katarzyna Szczepańska (1b), Kacper Cioch (2b), Agata Fiedorowicz (2f), Wiktoria Magnucka (2c), Agata Rolińska (2a), Tomasz Stodolski (1e), Krystian Gast (2sms), Katarzyna Lewandowska (2d), Natalia Groblewska (2d), Izabela Tomczyk (2d), Daria Janowicz (2b), Sandra Zaczkowska (1b), Klaudia Konieczna (2e), Oliwia Grzelczak (1d), Klaudia Czaplińska (2c), Mateusz Dziedzina (1sms), Adama Lewko (1sms), Kamil Gromadzki (1sms), Jakub Bazylewicz (1sms), Kacper Szlaski (1sms), Mateusz Wierciak (2sms), Jakub Palacz (1f).

 

 w roku szkolnym 2011/2012

Klaudia Konieczna, Katarzyna Lewandowska, Klaudia Czaplińska, Mateusz Woźniak, Krystian Kiprowski, Michał Wójcik, Karol Greś, Karol Gajo, Aleksander Mazurkiewicz, Mateusz Chmielewski
Kacper Jankowski, Wojciech Śliwa, Igor Dobiszewski, Marcin Miąsko, Robert Kaźmierczak, Bartosz Grad, Marcin Radziewicz, Adrian Sławiński, Wojciech Kwiecień, Dariusz Zborowski, Adam Trzaska, Joanna Bemowska, Agata Rolińska, Arleta Flisikowska, Jakub Śpiewak, Kinga Skałecka, Agata Fiedorowicz, Grzegorz Bemowski, Adrian Karowski,  Przemysław Sas, Tobiasz Szczepaniak,
Dawid Wojdyński


w roku szkolnym 2010/2011

Oliwia Golec - II b, Arleta Flisikowska - I b, Jakub Śpiewak - I b, Joanna Bemowska - I f, Aleksandra Kubera - I f, Katarzyna Nowak - I d, Paulina Klejment - II c, Małgorzata Wawrzyńska - II c, Dawid Wojdyński - II sms, Paweł Markiewicz - II sms, Tobiasz Szczepaniak - II sms, Karol Sokołowski - II sms, Przemysław Sas - II sms, Wojciech Kwiecień - I sms, Dariusz Zborowski - I sms, Damian Marcjan - I sms, Robert Kaźmierczak - I sms, Marcin Radziewicz - I sms, Mateusz Pihan - I sms, Bartosz Grad - I sms, Mariusz Guzek - I sms, Bartosz Kowalczyk - 3f, Weronika Krupińska, Daria Pyłypiw, Łukasz Tadych - 4tw, Siergiej Gierżot - 3e, Jakub Paszek - 3b, Monika Nowak - 3c, Magdalena Świło - 3c, Angelika Jagła, Alicja Smolarz - 3f, Mateusz Piechowiak - 3b, Daria Rzeczycka - 3f, Martyna Tracz - 3c,

 

w roku szkolnym 2009/2010

 Paweł Karandyszewski (3a) Artur Kłos (3a) Damian Gonera (3c), Sebastian Pawlak (3c) Edyta Zapaśnik (3d) Koleta Kryka (3f), Rafał Stachowski (3f), Angelika Piechowicz  (3f) Paula Okrutna (3g), Oliwia Golec (1b), Monika Nowak (2c), Weronika Krupińska (2d), Siergiej Gierżot (2e) Magdalena Świło (2e) Bartosz Kowalczyk (2f) Łukasz Tadych (3tw) 

 

w roku szkolnym 2008/2009

Gracja Wierciszewska, Natalia Wysocka, Borys Góral, Bartosz Kowalczyk (1f), Patryk Tocha (2g), Emilia Ciemięga (1f), Siergiej Gierżot (1e), Paweł Karandyszewski (2a), Rafał Kaźmierczak (1b), Krzysztof Łoś (1tw), Łukasz Tobys (2g)

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.