Rocznik 2014-2017

 


KLASA III A (2014 - 2017)
Wychowawca klasy: Eliza Miękczyńska

Bojzan Małgorzata,Bruski Olaf,Czech Kamil,Dolata Weronika,Gajewska Elżbieta,Jóźwina Ewa,Jurek Weronika,Klęsk Jakub,Klonowska Aleksandra,Kochanowska Anna,Kozłowski Sebastian,Krusińska Natalia,Matuszak Zuzanna,Myczko Jeremiasz,Nalepa Marta,Nowak Sara,Pawłowska Sandra,Piosik Norbert,Piórkowska Natalia,Pomierska Wiktoria,Skuza Joanna,Sparniuk Hubert,Szczotka Alicja,Szpott Natalia,Tkacz Sebastian,Trzyna Alicja,Waberski Mikołaj,Wylegała Miłosz,Zbielski Michał


KLASA III B (2014 - 2017)
Wychowawca klasy: Agnieszka Ossowska

Czopek Paweł,Duraj Anna,Dymitruk Maciej,Frahn Maksymilian,Gryka Kacper,Hegyi Jan,Humeniuk Mateusz,Kałduńska Katarzyna,Koziarski Arkadiusz,Krojec Jakub,Krutel Mikołaj,Kurcin Mikołaj,Lewkowicz Norbert,Majkowski Szymon,Maksajdowska Olga,Nalepa Łukasz,Parzniewska Sylwia,Pawłow Karol,Polakowska Martyna,Safon Krzysztof,Smardzewski Miron,Sobótka Klaudia,Sosnowski Gaspar,Stefanowicz Aleksandra,Stefański Kamil,Stelcer Filip,Szejn Dawid,Szmiłyk Oskar,Wilczyński Arkadiusz,Wojnarowski Aleksander


KLASA III C (2014 - 2017)
Wychowawca klasy: Monika Filoda

Andryschik Szymon,Balińska Magdalena,Bąk Daria,Boryca Bartosz,Brzeziński Filip,Chrzan Marta,Cieśla Patrycja,Cieślak Zuzanna,Czapiewska Agata,Grela Karolina,Grobelna Anna,Jabłońska Julia,Kijak Zachariasz
Kowalska Patrycja,Loch Aleksandra,Ludkowski Arkadiusz,Łącka Julia,Mechocki Patryk,Murach Patrycja,Ostrowska Sylwia,Puławska Daria,Skibińska Justyna,Stołowska Aleksandra,Szplitt Natalia,Ślepecka Marcelina,Ślęzak Patrycja,Urbański Sebastian,Zduńczyk Damian


KLASA III D (2014 - 2017)
Wychowawca klasy: Magdalena Urban

Augustyniak Marta,Baran Patrycja,Biniecka Izabela,Bukowska Karolina,Drobyk Angelika,Drozdowicz Arkadiusz,Gronowska Angelika,Haraj Tobiasz,Ida Oliwia,Kazimierczuk Maja,Kończak Katarzyna,Koperska Julia,Kowalska Dagmara,Kownacka Joanna,Kuklińska Agata,Kwasińska Karina,Lemańska Katarzyna,Litwinowicz Agata,Mańkowska Katarzyna,Miły Aleksandra,Osińska Daria,Piątek Karolina,Pieścikowska Aleksandra,Reczuch Patrycja,Rolbiecki Piotr,Starkowska Klaudia,Szymańska Kinga,Trzeciak Anna,Wachowska Karolina,Wegner Paulina


KLASA III E (2014 - 2017)
Wychowawca klasy: Danuta Jakubiec-Cioch

Bujanowska Dominika,Burcon Jagoda,Dębska Kamila,Gaweł Konrad,Grabas Klaudia,Grochowska Paulina,Kłeczek Dominika,Kolasa Zuzanna,Kusiak Weronika,Lorenz Aleksandra,Makowska Dominika,Mielcarek Alicja,Olek Agnieszka,Owczarek Maja,Piasecki Krystian,Reichel Aleksandra,Reut Ewelina,Rutkowska Monika,Siedlecka Dominika,Sikora Gabriela,Stecyk Angelika,Stochaj Daria,Szczęsnowicz Maja,Werochowska Weronika,Wiącek Wiktoria,Wiza Klaudia


KLASA III F (2014 - 2017)

Wychowawca klasy: Adam Ciemiński

Bazimierowska Marta,Czajkowski Mikołaj,Dziamara Katarzyna,Fuczko Natalia,Gawlińska Natalia,Grabowska Marta,Hinz Malwina,Hływa Natalia,Jacyna Paulina,Kowalska Patrycja,Leszczyńska Aleksandra,Maciąg Monika,Maciejewska Natalia,Maćkowiak Aleksandra,Małuch Julia,Nalewajska Marta,Ozga Weronika,Paradowska Marta,Pysar Bartosz,Rogowski Maciej,Serwatka Daria,Siodła Jagoda,Stoltman Dorota,Suśniak Karolina,Ścigała Jakub,Śnioszek Zuzanna,Wegner Martyna


KLASA IV TW (2013 - 2017)
Wychowawca klasy: Sławomir Kozłowski

Bączkowski Kacper,Berent Hubert,Bryksa Jakub,Bukowski Radosław,Buretta Błażej,Chiliński Cezary,Gawle Mateusz,Jędrusina Beniamin,Kujawski Hubert,Ligenza Wojciech,Owoc Michał,Pisarek Oskar,Przyborowski Dominik,Skubek Łukasz,Sobek Rafał,Szubert Maksym,Tucholski Dawid,Turzyński Adrian,Węgrzynowski Szymon,Wika Mateusz,Wróblewski Karol