Rocznik 2013-2016

 


KLASA III A (2013 - 2016)
Wychowawca klasy: Jolanta Tancogne

Dębska Sandra, Filip Maciej, Fons Klaudia, Gapiński Kamil, Jamróz Michał, Jarczyński Damian, Koniszewska Aleksandra, Król Patrycja, Łoboda Cezary, Neumann Katarzyna, Pioch Karolina, Samborska Anita, Simińska Weronika, Skrzyniarz Anna, Smaga Oliwia, Spryszak Paweł, Stepnowska Klaudia, Surma Daria, Szaumkesel Monika, Śniatała Maciej, Świerniak Aleksandra, Teda Marta, Wyrwas Oliwia, Ziółkowska Magda


KLASA III B (2013 - 2016)
Wychowawca klasy: Małgorzata Piekarska

Andrzejczak Sabina, Bakuła Daria, Barteczka Aleksandra, Bogdanowicz Zuzanna, Brzozowski Jakub, Drozda Wojciech, Górniak Oriana, Gradowski Sebastian, Kałka Łukasz, Karaszewski Jakub, Kępiński Kamil, Kołodziejczyk Natalia, Król Natalia, Lipa Kornelia, Majewska Weronika, Marciniec Przemysław, Martin Anna, ,Michałek Michał, Mula Arkadiusz, Piotrowska Agata, Podanowska Martyna, Radzicki Aleksander, Rajek Patrycja, Słoma Joanna, Spytek Diana, Szafranek Tomasz, Wicher Julia


KLASA III C (2013 - 2016)
Wychowawca klasy: Marta Filipczuk

Andrzejczak Marcelina, Barcz Izabela, Budka Maja, Cieślewicz Adam, Delekta Kacper, Depta Justyna, Dudzis Paulina, Fabiś Mateusz, Gładych Marta, Golec Zuzanna, Gulińska Aleksandra, Kibała Rafał, Kierenkiewicz Karolina, Kosmella Marta, Marczyk Adam, Marzec Maria, Obst Lilianna, Paśniewska Nina, Stenzel Kinga, Szews Martyna, Szymkowiak Bartosz, Śliwa Dominika, Tomaszewski Eryk, Wachowiak Marcelina, Walas Marta, Walczak Agata, Wiszniewska Karolina, Zajkowski Mateusz


KLASA III D (2013 - 2016)
Wychowawca klasy: Agnieszka Kempna

Betyna Kamila, Chwiesiukowicz Aleksandra, Drzewiecki Tomasz, Fafiński Jakub, Gawrońska Izabela, Giers Izabela, Golla Izabela, Jagła Adriana, Kafke Katarzyna, Kamińska Weronika, Kaszak Sara, Lisiecka Barbara, Martenka Anna, Misiak Kamil, Oryszak Karolina, Poznaniak Karolina, Przybylski Piotr, Puchała Monika, Satro Weronika, Stefanek Alicja, Stolarz Klaudia, Szczepaniak Dominika, Szymańska Natalia, Tykwińska Ewa, Wyroślak Gracjan, Żołądkiewicz Weronika


KLASA III E (2013 - 2016)
Wychowawca klasy: Krystyna Oleksów

Bluma Aleksandra, Błońska Justyna, Bukłaha Zuzanna, Bukowska Jagoda, Ciesielska Konstancja, Ciesielski Dawid, Dukiewicz Michalina, Dusza Natalia, Grzybowska Katarzyna, Jurek Daria, Lewińska Julia, Łapaczyńska Agata, Majcher Oliwia, Małka Marta, Maślanka Maciej, Mazur Adrianna, Michalska Paulina, Mokrzan Karolina, Niedźwiadek Patrycja, Ratajczyk Bartosz, Saturska Karolina, Siedłowska Anita, Surma Anna, Trojanowski Adrian, Wysocki Tomasz Adam, Zaręba Karolina, Ziółkowska Jagoda


KLASA III F (2013 - 2016)
Wychowawca klasy: Magdalena Joppek

Aniserowicz Marek, Bagińska Aleksandra Patrycja, Bicz Roksana Małgorzata, Biedulska Marta, Borysiuk Paulina Zofia, Chołody Weronika Ewa, Duszczak Patryk, Glonek Iga, Gurda Dominika, Jankowska Magdalena Aleksandra, Konopacka Wiktoria Barbara, Kwiatkowska Monika Paulina, Lewandowska Karolina Ewa, Lignicka Dominika, Moroch Mikołaj, Nowak Katarzyna Dorota, Odor Angelika, Opaczewska Karolina Maria, Piasecki Adam, Pogorzelska Klaudia Dominika, Puś Paulina, Rawicka Alicja Magda, Rosa Sandra Maria, Siwek Joanna Weronika, Siwek Kinga Natalia, Sołtyszewska Dominika Anna, Speyer Kinga, Stasiewicz Koralia, Wegner Piotr, Witkowicz Damian Jan, Żakowska Katarzyna Maria


KLASA IV TW (2012 - 2016)
Wychowawca klasy: Mariola Taracha oraz Edward Klimiuk
Adamski Bartosz, Babicz Mikołaj, Bęben Sebastian Sylwester, Biniek Mateusz, Daszkiewicz Mateusz, Drewniany Piotr Józef, Furmann Bartosz , Gieracz Przemysław Kazimierz, Grzybowski Adam Daniel, Jankowski Damian, Jerlecki Jędrzej, Karczewski Krzysztof Sławomir, Kozera Michał Hubert, Krauze Mateusz, Kulczyński Paweł, Kwaśny Mateusz, Lubawy Szymon Maksymilian, Łukaszewicz Oskar, Matuszewski Michał, Ochwat Karol, Pawlak Michał Marcin, Pawlik Adrian Dominik, Skarupa Mikołaj Albert, Szmiłyk Mikołaj Jerzy, Troczyński Bartosz, Urban Damian Jarosław, Wójcik Daniel