Rocznik 2006-2009


KLASA III A (2006 - 2009)
Wychowawca klasy: Borys Dzidziul / Sławomir Zgliński

Baraniecki Marcin Paweł, Bramczewski Kacper Krzysztof, Brzeski Tomasz, Dzierżyński Bartłomiej, Felski Jakub Mieczysław, Frąckowski Mateusz, Frąk Michał, Gajosz Mateusz Szymon, Gawroński Szymon Piotr, Goldstein Jakub Krzysztof, Grzywna Marta, Iwin Hubert Marcin, Jendrzejek Damian, Klimczak Roksana Małgorzata, Kozera Natalia, Kryger Anna, Majcher Marta, Malicki Mateusz, Moroch Bartłomiej, Niespodziany Tomasz, Oleszczyk Bartłomiej, Owczarz Łukasz Paweł, Pyszewski Szymon, Ratajczyk Patrycja Anna, Romaniszyn Stanisław Tomasz, Sawczak Dominika Anna, Wnuk Jakub, Wojciechowski Paweł, Wrzeszcz Michał, Wysocka Natalia Joanna, Zapolska Natalia


KLASA III B (2006 - 2009)
Wychowawca klasy: Małgorzata Piekarska

Bartnik Bartłomiej, Brudziana Bartłomiej, Brzeziński Dariusz Krzysztof, Budysz Jakub, Ciechomska Sara, Drzycimska Klaudia Anna, Gawski Mateusz Adam, Gorący Adrian Piotr, Góral Borys, Grenda Michał, Grugiel Marcin Dobromir, Grzechowiak Michał, Hadzicki Michał, Hołubowski Szymon Kacper, Ignatowicz Kamil, Kuksinowicz Angelika, Miedziński Samuel Marek, Mikrut Mateusz Dariusz, Miłoch Aleksandra, Mueller Paulina Magdalena, Nowak Dawid, Pawłowski Ariel Kamil, Piechowiak Michał, Pompała Artur Karol, Rycyk Grzegorz Adrian, Sojecki Wojciech Paweł, Stadnik Rafał, Wiśniewska Kinga, Wiśniewska Martyna, Wojciechowski Tomasz, Zachara Iwona, Zaliwkowska Monika, Zielinski Radosław Jan


KLASA III C (2006 - 2009)
Wychowawca klasy: Ewa Rozpłoch
Adamska Lidia Justyna, Balukiewicz Marta, Bindas Martika, Błaszczyk Piotr Jerzy, Derda Klaudia Katarzyna, Dudzińska Patrycja Paulina, Dziemiańczyk Justyna Jagoda, Gondek Roksana, Haręża Marta, Jakubowska Jagoda, Janeczko Karolina Magdalena, Kabaciński Tomasz Marian, Kaczmarek Klaudia Anna, Kamińska Justyna, Karolewska Marzena, Kęsik Karolina, Klincewicz Adam, Kobs Adrian, Kowalska Paulina Katarzyna, Ławecki Iwo Tymoteusz, Łuś Paulina Marta, Mielcarek Dorota, Mrotek Ilona, Nowak Natalia, Nowicka Marta, Okupniak Weronika, Pawłowski Michał, Rejent Katarzyna, Spychalska Anna, Ślusarczyk Maciej, Trygar Dominika, Urbanowicz Anna, Zawadzka Natalia, Zeler Sylwia, Ziółkowski Arkadiusz


KLASA III D (2006 - 2009)
Wychowawca klasy: Grażyna Bilejczyk / Jolanta Tancogne

Ciepluch Kinga Magdalena, Cierlikowska Emilia, Ciesielska Marta, Fenske Karolina Elwira, Ferster Paulina, Głyżewska Dominika, Jarecki Przemysław, Jasiukajć Magda, Kantorowska Marta, Kempiński Patryk Marcin, Kędziora Paulina, Kirpa Agata Magdalena, Kowalczyk Aneta, Kucharska Aleksandra, Lepieszko Anna, Łabędzka Daria Anna, Machnowska Dominika, Maćkowiak Anna, Michalska Magdalena, Noga Aleksandra Dorota, Olechna Paulina, Rejewska Marta Teresa, Roguś Karolina, Ryduchowska Agnieszka Małgorzata, Samodzewicz Joanna, Sikora Dorota Magdalena, Siwiak Marika, Szatkowska Joanna, Szymaniak Małgorzata, Szyszko Katarzyna Zuzanna, Taczalska Kamila, Walczak Aleksandra, Witkowicz Milena, Wojtasik Agata, Wójcik Danuta


KLASA III E (2006 - 2009)
Wychowawca klasy: Tomasz Kowal

Borowska Roksana Katarzyna, Dacka Marta, Gliński Kamil Cezary, Harasimowicz Patrycja Anna, Ilków Agnieszka Wioletta, Janas Patrycja Karolina, Klóska Milena Marta, Kozłowska Agnieszka, Kutryj Radosław Aleksander, Łogłoza Joanna, Łukaszczyk Marta, Marlewska Aleksandra, Milka Sylwia Katarzyna, Nowak Justyna, Odoj Joanna Katarzyna, Opoka Izabela Maria, Pietrzyk Magdalena, Pruciak Joanna, Rękawiecka Anna, Rusak Karolina, Rydzkowski Filip Krzysztof, Smoczyńska Aleksandra, Stark Patryk Ryszard, Szeremietiew Małgorzata, Szmaglińska Adrianna Karolina, Walewska Anna, Wełnic Daria, Wełnic Karolina, Wieczorek Filip, Wiśniewska Roksana, Włodarczak Cecylia, Wysocka Paulina


KLASA III F (2006 - 2009)

Wychowawca klasy: Leszek Ćwikła

Bujanowska Małgorzata, Czyżykowska Oliwia Maria, Górniak Wojciech Jacek, Gralińska Kamila, Gruntkowska Marta, Jabłoński Hubert Wojciech, Janużyk Judyta, Kapera Monika, Konarski Amadeusz Ronald, Kościuk Paweł, Kubik Marcin, Matarewicz Sara, Mosiński Marcin, Pabich Beata, Pawska Malwina Wanda, Piotrowska Kamila Joanna, Płaczek Grzegorz Józef, Podhorecki Bartosz Piotr, Polarczyk Hubert, Połeć Żaneta Barbara, Prokopowicz Aleksandra, Przewoźniczak Daria Marta, Sokołowska Angelika Marta, Solecka Anna Judyta, Staszak Karolina Maria, Stęposz Paulina, Talarczyk Magdalena Jagoda, Zapaśnik Karolina Ewa, Ziobro Katarzyna, Żuchowska Sylwia Julia


KLASA III G (2006 - 2009)
Wychowawca klasy: Danuta Jakubiec-Cioch

Barański Łukasz Mateusz, Bogucki Marcin Karol, Brzozowska Katarzyna, Buszka Agnieszka Barbara, Długaszewicz Nadia Anna, Dobrzyński Patryk Donat, Górska Agnieszka Anna, Jandy Magdalena, Jankowska Adrianna Ewa, Jesion Hanna, Kaźmierski Filip Paweł, Kozera Tomasz Marcin, Krygier Adam Kazimierz, Kurowska Katarzyna Karolina, Łoboda Małgorzata, Łosoś Magdalena Aneta, Michajluk Paweł, Miciun Beata, Miedziński Mateusz, Orlikowska Diana Paulina, Pietrowski Adrian Wiktor, Polaczek Andrzej Paweł, Pufahl Magdalena, Radka Sebastian, Rychlicka Małgorzada Anna, Schwochert Marcin Krzysztof, Sicińska Aleksandra, Siwek Paulina Maria, Stasicki Łukasz Leszek, Sudoł Monika, Walasek Paweł, Wierciszewska Gracja Anna, Zabel Remigiusz Andrzej, Zagalski Szymon, Zalewska Beata


KLASA III H (2006 - 2009)
Wychowawca klasy: Agnieszka Ossowska - Pyrek / Karolina Obarzanek

Burak Paulina Elżbieta, Cioch Adrianna, Czermak Sandra Paula, Falkowska Marta Hanna, Grzybowski Marcin, Jagiełka Paulina, Jagodzińska Dominika, Karnowska Aleksandra, Kleczka Ewa, Kop Marta, Korbut Veronika, Ladorucka Joanna, Majkowska Agnieszka, Mikrut Magdalena Katarzyna, Mirzołemska Monika Anna, Olejniczak Izabela, Olejniczak Malwina Anna, Petryk Dorota, Piasecki Bartłomiej, Pilarska Jowita Barbara, Procyk Sylwia, Sekuła Patryk Jerzy, Szaluś Aleksandra Maria, Thomas Anna, Walasek Katarzyna, Waszak Marcin, Wojasiewicz Ewa, Wojnowiak Beata Elżbieta, Wojtkowiak Paweł, Wolender Weronika, Wróbel Ewelina, Ziemann Sandra Anna