Rocznik 2008-2011


KLASA III A (2008 - 2011)
Wychowawca klasy: Sławomir Biały
Bejma Adrian, Bohdanowicz Krzysztof, Cerajewski Dawid, Cioch Patrycja, Durecka Marta, Gendera Szymon, Grugel Paweł, Kępiński Sebastian, Kowalski Jakub, Koziarski Damian, Krzyśków Mikołaj, Kuroczko Joanna, Lach Robert, Ligenza Szymon, Mroziński Michał, Nagórski Szymon, Nitek Kinga, Palacz Maciej, Pierko Michał, Rowiński Marcin, Sajkiewicz Szymon, Sawińska Aleksandra, Skiba Aleksandra, Stańczyk Dominik, Sulich Kamila, Szczap Andrzelika, Szuleka Maksymilian, Śróda Patrycja, Thomas Michał, Wiedera Patryk, Ziółkowski Patryk, Zywert Bartłomiej,


KLASA III B (2008 - 2011)
Wychowawca klasy: Małgorzata Ochodek

Boczula Marek, Czechowicz Natalia, Dietrich Tomasz, Gasperowicz Anna, Grabowska Anna, Halicki Mateusz, Jagodziński Wojciech, Kałduński Wojciech, Kaźmierczak Rafał, Klimiuk Kacper, Kolat Przemysław, Kosakowski Piotr, Kowalska Anna, Łatko Michał, Łysanowicz Krzysztof, Myk Izabela, Oleszczyk Michał, Opaliński Adam, Paszek Jakub, Piasecka Marta, Piechowiak Mateusz, Ptaszyńska Agnieszka, Sadoch Mariusz, Sadowski Łukasz, Sobótka Wiktoria, Starszak Tadeusz, Stećko Adrian, Stoupiec Krzysztof, Wachek Emil, Wypych Michał, Zdunek Anna, Żebrowski Paweł,


KLASA III C (2008 - 2011)
Wychowawca klasy: Katarzyna Włodkowska

Bożek Laura, Hampelska Agnieszka, Helwich Rita, Jeszke Paulina, Kozłowski Bartłomiej, Krzysztofiak Malwina, Kwiatkowska Dąbrówka, Lubas Aleksandra, Matysiak Tobiasz, Mengauaco Angelika, Nowak Monika, Pawlik Julita, Piotrowska Oliwia, Pochylska Weronika, Pozorska Paulina, Pranke Karolina, Pyłypiw Daria, Ratka Anna, Rojek Bartosz, Rozpłoch Katarzyna, Solecka Roksana, Soter Aleksandra, Subczyńska Klaudia, Szews Sylwia, Szumska Roksana, Szwedzińska Natalia, Szymocha Natalia, Tracz Martyna, Walas Katarzyna, Wilant Szymon, Zawisza Patryk, Zielińska Angelika,


KLASA III D (2008 - 2011)
Wychowawca klasy: Małgorzata Kostrzewa

Bąk Emilia, Białas Katarzyna, Bułyk Kinga, Cieszyńska Martyna, Czechowski Mateusz, Czerniawski Sergiusz, Dobrowolska Anna, Flisikowska Marta, Grabowski Piotr, Grochowska Daniela, Hildebrand Paula, Jagła Angelika, Kaczmarek Maciej, Kawałko Daniel, Komorowska Karolina, Krupińska Weronika, Kupczyk Marcin, Kwiatkowska Emilia, Łodkowska Joanna, Misztal Aleksandra, Nawrocki Kryspin, Radka Jakub, Rychlik Paulina, Sagan Aleksandra, Semeniuk Dominika, Skowron Kacper, Szczęsna Aleksandra, Szulowska Anna, Szymańska Małgorzata, Walencik Natalia, Zieliński Bartosz, Żurawski Szymon,


KLASA III E (2008 - 201)
Wychowawca klasy: Aleksandra Grzegorczyk

Adamska Agnieszka, Augustynowicz Katarzyna, Chort Patrycja, Drzycimska Martyna, Gierżot Siergiej, Gruszka Magdalena, Harenza Anna, Jakubas Agnieszka, Jarmołowicz Paulina, Kaczmarek Paula, Knioła Paulina, Krawczyk Anna, Ksit Marcin, Kulińska Monika, Kurzac Weronika, Kurzajczyk Marta, Machowska Alina, Matuszewska Natalia, Nowiak Joanna, Patrzałek Malwina, Piosik Adrian, Prymus Daria, Siedlok Paweł, Suski Tomasz, Śmigielski Dawid, Świło Magdalena, Tonn Denis, Winter Kamila, Witt Karol, Wolender Anna, Zabel Sebastian,


KLASA III F (2008 - 2011)
Wychowawca klasy: Renata Zahorska

Alwin Emilia, Andrzejczak Jagoda,Białasik Daria, Ciemięga Emilia, Doroziński Remigiusz, Głowacka Joanna Gorączkowska Marta, Grochowska Paulina, Hałuza Beata, Igielska Dominika, Jelińska Paulina, Kadow Anna, Kin Marta, Kiziak Paulina, Kluza Paulina, Kowalczyk Bartosz, Kozera Joanna, Kuźmicz Barbara, Matuszak Izabela, Mądrawska Ilona, Meller Michał, Mściszewski Paweł, Ożarski Łukasz, Poznaniak Natalia, Prokopowicz Agata, Rutkowski Artur, Rzeczycka Daria, Smolarz Alicja, Wojtyniak Grzegorz,


KLASA III G (2008 - 2011)
Wychowawca klasy: Maria Dembińska

Arapinowicz Martyna,Bramczewska Maja,Chodanienok Kinga, Golla Marcelina, Grzesiuk Mateusz,Guzik Martyna, Jasiukiewicz Bartosz,Jaszczak Katarzyna,Kowalczyk Beata, Kowalska Diana, Kowalska Karolina, Koziarski Przemysław, Maciejewska Karolina, Majorczak Emilia, Michalska Sylwia, Michaś Marta, Najda Magdalena, Niewierkiewicz Dorota, Pietrzak Dariusz,Pietrzak Olga,Radzymińska Natalia,Serwan Daria, Skowrońska Agnieszka, Sobczak Paula, Stepnowska Martyna, Suchocki Dominik, Szudy Natalia, Śpiewak Paulina, Tonderys Jagoda, Wasiak Paulina,Zielińska Monika,


KLASA IV tw (2007 - 2011)
Wychowawca klasy: Edward Klimiuk
Błażejewski Marcin, Borychowski Mariusz, Deszczyński Patryk, Flisik Łukasz, Górka Grzegorz, Jankowski-Guzy Mateusz, Janusz Tomasz, Kochański Igor, Kwiatek Adrian, Markuszewski Arkadiusz, Parchimowicz Adrian, Przydatek Dawid, Rybak Piotr, Spiliszewski Mateusz, Szczap Maciej, Szymański Michał, Śniecikowski Maciej, Tadych Łukasz, Talarczyk Karol, Teykowski Sebastian, Zieliński Mateusz,