Rocznik 2009-2012


KLASA III A (2009 - 2012)
Wychowawca klasy: Monika Filoda / Jolanta Tancogne
Król Michał, Dróbka Patrycja, Gajewski Tomasz, Giers Hanna, Gniot Natalia, Gruntkowska Sylwia, Karowski Adrian, Kończewski Krzysztof, Ksit Małgorzata, Lipiński Bartłomiej, Majewski Wojciech, Marcinkowski Filip, Mellenthin Karolina, Pacholec Radosław, Pawełczak Daria, Przybyła Aneta, Rek Justyna, Ryczek Szymon, Skowroński Bartosz, Staszak Michał, Szak Marek, Tatarynowicz Patrycja, Warzyńska Oliwia, Wojakiewicz Monika, Zaręba Radosław, Najda Kasper,


KLASA III B (2009 - 2012)
Wychowawca klasy: Joanna Tomczewska

Bartnicki Adam, Bator Kacper, Bąk Joanna, Bemowski Grzegorz, Bryś Waldemar, Czyż Paweł, Golec Oliwia, Hajt Marcin, Hoffmann Kacper, Koralewski Przemysław, Korzeniak Sandra, Kosmowski Błażej, Kroehnke Stanisław, Kubiak Patryk, Kupczyk Dawid, Ligenza Mikołaj, Maroszek Karolina, Meller Milena, Piekarski Adrian, Pietrzyk Martyna, Pruciak Przemysław, Rajewicz Jakub, Romanowski Piotr, Słoma Anna, Sobieszczyk Karol, Szymański Michał, ŚmigajSebastian, Wawerski Jędrzej, Walczak Maciej, Wiese Michał,


KLASA III C (2009 - 2012)
Wychowawca klasy: Joanna Mockało

Bruzda Jakub, Burdziak Martyna, Chodur Dagmara, Czyczyn Sylwia, Fiedorowicz Magdalena, Fiołek Róża, Folta Paulina, Kallas Agata, Kasperek Patryk, Klejment Paulina, Kodura Bogusława, Kowalska Patrycja, Malicka Dominika, Matusiak Adrian, Plewa Anna, Przeniczkowska Monika, Repczyńska Weronika, Stęposz Anna, Szymański Maciej, Szymborska Marta, Tyra Jerzy, Wieczorek Kamila, Wiedera Patrycja, Wiszowata Małgorzata, Wojtyniak Aleksandra, Ziembikiewicz Martyna, Szatkowska Paulina, Parada Justyna,


KLASA III D (2009 - 2012)
Wychowawca klasy: Eliza Miękczyńska

Bogdański Marcin, Chlebek Paweł, Chojecka Katarzyna, Ciołek Urszula, Cywińska Aleksandra, Grabkowska Pamela, Helinska Joanna, Joppek Kamila, Körber Agnieszka, Kostecki Remigiusz, Kubiak Aleksandra, Kujawa Malwina, Lechowicz Joanna, Łapacz Bartosz, Nalewajska Natalia, Nowacki Michał, Nowotna Adrianna, Ożga Patrycja, Rajek Katarzyna, Ryczek Klaudia, Stankowska Karolina, Stopa Piotr, Wełnic Agata, Winter Paulina, Witkowski Paweł, Wojtkowiak Dominika, Woźniak Katarzyna, Zarzycki Jacek,


KLASA III E (2009 - 2012)
Wychowawca klasy: Sławomir Kozłowski

Biłoszewska Weronika, Burak Izabela, Ciołek Anna, Encminger Natalia, Fonferek Maciej, Grabowski Maciej, Gruntkowska Sylwia, Jarosińska Justyna, Kałużny Michał, Knap Sandra, Kołkowski Mateusz, Kozaczyk Katarzyna, Ksycka Alicja, Kucharska Aleksandra, Kwiatkowska Hanna, Natkaniec Tomasz, Nazarewicz Kinga, Pawlicki Tomasz, Pawłowska Aleksandra, Rucińska Karina, Senger Kamil, Solecka Milena, Sośnicka Paulina, Surma Szymon, Thiel Paweł, Wieczorek Michał, Wojtasik Patrycja, Wyrobek Marta, Zalaś Patrycja,


KLASA III F (2009 - 2012)
Wychowawca klasy: Agnieszka Kempna

Borkowska Magdalena, Chamarczuk Karolina, Chodaniecka Marta, Derezińska Aleksandra, Dereziński Wojciech, Dreger Igor, Filip Agata, Fuczko Justyna, Głowacka Justyna, Gniot Klaudia, HływaJakub, Jagła Klaudia, Jarno Wojciech, Jeżuchowska Alicja, Kamińska Daria, Nowak Kamil, Olszewska Anna, Pietrzak Patrycja, Piochacz Kinga, Płóciennik Anna, Rzepka Adrianna, Serafin Anna, Sioda Agnieszka, Spałek Monika, Stawiszyńska Małgorzata, Szermerowska Paulina, Urban Daria, Wargin Marta,


KLASA III G (2009 - 2012)
Wychowawca klasy: Krystyna Oleksów

Błaszak Mateusz, Ćwikliński Igor, Drogosz Maja, Hudzińska Kinga, Izban Aleksandra, Jankowska Patrycja, Kordylewicz Marta, Łazarska Dagmara, Maćkowiak Sara, Majewski Michał, Miśkiewicz Małgorzata, Olszaniecka Martyna, Pietrołaj Joanna, Piotrowska Anita, Piotrowska Marta, Rogowski Arkadiusz, Ronij Tadeusz, Sell Aleksandra, Serwus Bartłomiej, Simiński Miłosz, Skowiera Małgorzata, Stawicka-Pipowska Izabela, Stroińska Marta, Szwajorek Szymon, Świniarska Angelika, Wawrycz Marta, Ziemkowska Marta, Resakowski Michał,


KLASA III SMS (2009 - 2012)
Wychowawca klasy: Tomasz Aszemberg

Jutrzenka Arkadiusz, Markiewicz Paweł, Nowosielski Hubert, Sas Przemysław, Sokołowski Karol, Szczepaniak Tobiasz, Wojdyński Dawid, Mikołajczak Wiktor,


KLASA IV TW (2008 - 2012)
Wychowawca klasy: Adam Ciemiński

Czyżewski Michał, Dąbrowa Marcin, Grasza Grzegorz, Janc Kacper, Jędryszek Jonasz, Karaś Kacper, Kozik Szymon, Kruszka Jakub, Kuchta Szymon, Łoś Krzysztof, Megger Jakub, Miętkiewicz Rafał, Oprządek Patryk, Polański Tomasz, Sapa Karol, Stranc Daniel, Woźniak Patryk, Wysocki Łukasz, Zaborski Przemysław,