Rocznik 2010-2013


KLASA III A (2010 - 2013)
Wychowawca klasy: Marta Stefanowicz

Brzezińska Natalia, Dąbrowski Mikołaj, Golla Natalia, Hałasa Jędrzej, Hinz Weronika, Hływa Elżbieta, Ignatowicz Karolina, Julke Klaudia, Kędzierska Paulina, Knosowski Marcin, Komorowska Adrianna, Konczewska Sara, Konwinski Maciej, Kończak Karolina, Koza Radosław, Koziarska Weronika, Kryniewiecki Adrian, Lach Klaudia, Maćkowiak Patrycja, Marinow Daria, Mądrach Anna, Pakiet Damian, Piosik Arkadiusz, Rentz Agnieszka, Schok Łukasz, Skibiński Adam, Tunkiewicz Joanna, Wasilewska Kinga, Wład Magdalena, Wojciechowicz Mateusz, Zielińska Żaneta


KLASA III B (2010 - 2013)
Wychowawca klasy: Małgorzata Piekarska

Bieniek Tomasz, Fendrych Patryk, Flisikowska Arleta, Francuzik Artur, Grabowski Arkadiusz, Jackiewicz Magdalena, Jankowski Mateusz, Klimek Konrad, Kośmicki Radosław, Kozak Adam, Król Julia, Kruś Aleksandra, Kwiatkowski Jakub, Łabusiński Tomasz, Łojko Kamil, Maciejewski Wojciech, Mazur Michał, Mądrawska Aldona, Pawulski Beniamin, Piasecka Agata, Pietrzak Piotr, Półtorak Ewa, Rykowski Paweł, Sobczak Wojciech, Strzyżewska Kinga, Szczucka Kamila, Szczukocki Marcin, Śpiewak Jakub, Witaszek Bartosz, Wiza Mateusz, Żaczek Żaneta


KLASA III C (2010 - 2013)
Wychowawca klasy: Izabela Fonferek

Adamczak Aleksandra, Bureta Kinga, Cysarz Radosław, Czaplińska Natalia, Dutkowska Katarzyna, Dwulit Cezary, Furmann Sandra, Gontarczyk Aleksander, Grunt Ireneusz, Janikowska Angelika, Kaczor Magdalena, Kańczkowska Maja, Kępista Klaudia, Kolasa-Hołubiec Karolina, Kotomska Kinga, Krupka Krystian, Kubik Monika, Latzke Dennis, Majewska Urszula, Marcinkowska Patrycja, Markowska Karolina, Pankowska Natalia, Parchimowicz Kamil, Sagan Kamila, Skowyra Agnieszka, Stenka Weronika, Szews Sonia, Watras Magdalena, Zamorska Alicja, Zdanowicz Joanna, Wójcik Karolina,


KLASA III D (2010 - 2013)
Wychowawca klasy: Tomasz Kowal

Chodor Agnieszka, Czop Julia, Dąbrowska Aldona, Dróbka Paulina, Filipiak Natalia, Głowińska Patrycja, Karwacka Kamila, Klonowska Natalia, Kościańska Olga, Kowalska Anna, Kraszewska Agnieszka, Król Małgorzata, Kubiaczyk Monika, Majorczak Justyna, Matysiak Mateusz, Niemczyk Magdalena, Nitek Agnieszka, Nowak Katarzyna, Pilarska Dominika, Pilc Paulina, Rozpłoch Aleksandra, Rzanny Maciej, Szczawiński Michał,Tatera Aleksandra,Terkiewicz Angelika, Tzschentke Marta, Wajda Marta, Wiśniewska Aleksandra


KLASA III E (2010 - 2013)
Wychowawca klasy: Magdalena Wojciechowska

Bartz Zuzanna, Bieńkowska Karina, Brus Paulina, Burzyńska Katarzyna, Chełminiak Ariana, Dombrowski Wojciech, Fijałkowski Patryk, Funk Kinga, Galla Ewa, Gembara Paulina, Gojżewski Emilian, Goldstein Paula, Górniak Weronika, Grześkowiak Michał, Jakimowicz Martyna, Kogut Mateusz, Nowak Dagmara, Nowocin Nadia, Podlecka Paula, Polasik Kinga, Przewoźniak Kinga, Smorawska Aleksandra, Szałowicz Natalia, Szczepańska Paulina, Szymańska Agnieszka, Śniecikowska Wiktoria, Tucholski Łukasz, Wełniak Patrycja, Żurawski Kacper, Kot Rafał, Szarajew Marcel


KLASA III F (2010 - 2013)
Wychowawca klasy: Leszek Ćwikła

Adam Agata, Bemowska Joanna, Bolek Jarosław, Borzyczkowska Daria, Burak Natalia, Garbacik Katarzyna, Górska Alicja, Góźdź Monika, Igielska Kinga, Jagła Danuta, Jurdziak Szymon, Kapczyńska Paulina, Kin Krzysztof, Kozieł Jagoda, Kubera Aleksandra, Kuta Zuzanna, Łuczak Weronika, Niedźwiadek Dominika, Parchimowicz Patrycja, Paszek Mateusz, Pikulik Karolina, Posert Jakub, Rożniak Weronika, Rutkowski Kamil, Sądej Katarzyna, Skałecka Kinga, Sobczak Marta, Steinke Anna, Sulima Patrycja, Suszek Klaudia, Szymańska Natalia, Zielski Paweł,KLASA III SMS (2010 - 2013)
Wychowawca klasy: Danuta Jakubiec-Cioch

Goździkowski Kacper, Kaźmierczak Robert, Kwiecień Wojciech, Miąsko Marcin, Radziewicz Marcin, Trzaska Adam, Intrys Jakub,


KLASA IV TW (2009 - 2013)
Wychowawca klasy: Danuta Zaremba
Bułyk Tomasz, Bolesta Błażej, Braczyński Damian, Bujnicki Mateusz, Chabowski Kajetan, Czarnecki Radosław, Galantowicz Patryk, Gapiński Przemysław, Giersz Łukasz,Górniak Robert, Gryglas Maciej, Jaruga Dawid, Kasztelan Dominik, Klasło Daniel, Kostecki Mateusz, Łojek Radosław, Martyn Adrian, Matejczyk Jarosław, Miechowiecki Paweł, Niewęgłowski Patryk, Pruszinski Mateusz, Rybak Piotr, Ryduchowski Jarosław, Skiba Marcin,Tecław Krzysztof, Wachowiak Piotr, Wojciechowski Kamil,