Rocznik 2011-2014


KLASA III A (2011 - 2014)
Wychowawca klasy: Eliza Miękczyńska

Bonusiewicz Jakub Paweł, Borysławska Oktawia Maria, Cysarz Tomasz, Czarniak Igor Łukasz, Drzewiecka Malwina, Dusza Kinga, Erdmann Małgorzata, Filip Bartłomiej, Grzelak Aleksandra, Jagodziński Mateusz Jacek, Just Justyna, Kończak Paulina, Krawiec Maciej Kacper, Kulińska Marta, Mokrzan Daniel Michał, Owczarek Kamil Henryk, Pietrowski Michał Adam, Riske Michał, Rolińska Agata, Rosa Martyna, Sapa Honorata, Scigaj Natalia, Senger Mikołaj, Sęp Michał Adam, Śniatała Adrian Maciej, Urbańczyk Sara Magdalena, Wasilewska Jagoda Katarzyna


KLASA III B (2011 - 2014)
Wychowawca klasy: Grażyna Rawicka-Bilejczyk

Banachowicz Cezary Maciej, Bąbińska Klaudia Anna, Boniecki Mateusz Karol, Borowicka Iwona, Chamier-Ciemiński Piotr, Ciemięga Grzegorz Jerzy, Cioch Kacper Krzysztof, Czech Rafał, Iwin Maciej Artur, Janowicz Daria, Januszewski Jonasz Paweł, Kędziora Przemysław Adam, Kisiel Marcin Aleksander, Kordylewicz Hubert, Kotlarz Grzegorz, Król Anna, Kutrowska Karolina, Kwacz Jakub, Małecki Maciej, Myk Patrycja, Niemczewska Beata, Nurski Jakub Piotr, Piechowiak Klaudia, Pokajewicz Małgorzata Ewa, Steinke Bartosz, Stopa Krzysztof Stefan, Suchocka Patrycja Agnieszka, Szak Marcin, Taczkowska Natalia Maria, Waberski Radosław Józef, Wypych Mateusz Franciszek, Żętkowski Bartłomiej


KLASA III C (2011 - 2014)
Wychowawca klasy: Izabela Fonferek

Arciszewska Natalia, Bajerska Aleksandra, Cecka Angelika Maria, Cysarz Michalina Kinga, Czaplińska Klaudia, Goździewska Marcelina Weronika, Gronowska Emilia, Iwanowicz Karolina Michalina, Januszewska Katarzyna, Joachimiak Emilia, Kaczmarek Dominika Paulina, Kowalik Anna Maria, Kowalska Laura, Kowalski Adam, Lechnik Marcin Waldemar, Łojek Natalia Kornelia, Magnucka Wiktoria Weronika, Miętkiewicz Agnieszka Barbara, Pasternak Agata, Pietura Aleksandra, Placek Anika, Poczewska Weronika, Szałowicz Klaudia, Trawka Magdalena, Wąchnicki Krzysztof Jan, Wojciechowska Monika, Woźniak Dorota Agnieszka, Wójcik Magdalena Anna


KLASA III D (2011 - 2014)
Wychowawca klasy: Sławomir Biały

Barabasz Agata, Drogosz Karolina, Dyko Daria, Fendorf Klaudia Katarzyna, Gorlewicz Sylwia Martyna, Groblewska Natalia, Jurek Klaudia, Kędzierska Klaudyna Ewa, Kuchta Marek Szczepan, Kwasiński Oskar Jakub, Lepieszko Adrianna, Lewandowska Katarzyna Aleksandra, Ligenza Klaudia, Machajewska Adrianna Joanna, Marzec Ewa, Michalik Dominika, Mikołajczyk Beata Magdalena, Nabywaniec Patrycja, Olechnowicz Kamila Dagmara, Panek Filip, Pawłowska Klaudia, Peksa Martyna, Puchała Anna Marta, Stafski Maciej Ireneusz, Subczyński Paweł, Szprejda Dominika, Tadych Karolina, Tomczyk Izabella Maria, Wachowska Ewa, Zank Oliwia, Żołędziowska Klaudia Maria


KLASA III E (2011 - 2014)
Wychowawca klasy: Wiesława Małowicka

Arendt Aneta Marta, Burdziak Aleksandra, Ciołek Monika, Czarna Natalia Anna, Działak Aleksandra, Fiałka Aleksandra, Grabowski Tomasz Paweł, Grześ Marcel Dawid, Jasiczek Sylwia, Kaczmarek Katarzyna Wiktoria, Kędzierski Kamil Stanisław, Konieczna Klaudia, Litwinowicz Łukasz, Miterka Kinga, Młyniuk Patryk Krystian, Olszewski Kacper, Przygrodzka Patrycja, Rąpała Oskar, Rybińska Zuzanna, Senger Klaudia Agnieszka, Stadnik Agata, Wachowiak Marika Natalia, Wełnic Paulina, Ziemkowska Oliwia Maria


KLASA III F (2011 - 2014)
Wychowawca klasy: Karolina Felisiak-Dynkowska

Bednarek Joanna, Belińska Kinga, Burzynska Kinga Maria, Cioch Aleksandra Agata, Fiedorowicz Agata Elżbieta, Gapska Kamila, Graduszewska Paulina Anna, Hływa Rafał Tomasz, Jędrzejczyk Dagmara, Judasz Aneta Anna, Konitzer Weronika, Kosmatka Aleksandra Klaudia, Kruszwicka Ewelina Barbara, Kwiatek Aleksandra, Lorczyk Marta Maria, Majewska Dominika, Martenka Marta Agata, Opalińska Katarzyna, Pakuła Marta, Paszek Marta, Piwoński Maciej Walenty, Rożniak Agata, Sobieszczyk Zuzanna, Szymańska Agnieszka, Trojanowski Cezary, Wojakiewicz Patrycja Mariola, Żur Karolina Maria


KLASA IV TW (2010 - 2014)
Wychowawca klasy: Borys Dzidziul

Boruta Damian Bartłomiej, Boruta Mikołaj Jan, Cichański Adrian, Daczyszyn Damian Marek, Dudziński Filip Marian, Jabłoński Maciej, Kolat Bartłomiej Aleksander, Mazurek Mateusz Stanisław, Mrotek Konrad Krzysztof, Nowak Adrian Arkadiusz, Paciuch Bartosz, Siemion Sebastian Paweł, Siwarski Kacper, Świtliński Dawid, Walkowiak Damian, Winter Dawid, Żyła Mateusz