W dniach 15.06 - 10.07.2020r. należy złożyć (osobiście w szkole lub e-mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) : WNIOSEK wygenerowany w trakcie elektronicznej rejestracji na pila.edu.com.pl oraz od 26.06 ŚWIADECTWO ukończenia szkoły podstawowej.

W dniach 31.07 - 4.08.2020r. należy złożyć (osobiście w szkole lub e-mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) : ZAŚWIADCZENIE o wyniku egzaminu ósmoklasisty.

W dniach 13.08 - 18.08.2020r. należy dostarczyć DO SZKOŁY ORYGINAŁY świadectwa ukończenia szkoły podstawowej oraz zaświadczenia o wyniku egzaminu ósmoklasisty oraz POZOSTAŁE DOKUMENTY, tj.
• Trzy fotografie - wymiary legitymacyjne 30x42 (podpisane).
• Kserokopia aktu urodzenia.
• Potwierdzenie adresu zamieszkania ucznia oraz rodziców / opiekunów (zaświadczenie z Urzędu Miasta lub z Urzędu Gminy).
• Kwestionariusz osobowy.
• Karta zdrowia (uczniowie spoza Piły).
• Podanie o przyjęcie do internatu (osoby zainteresowane).

Jeżeli kandydat dostarczy do szkoły oryginały świadectwa i zaświadczenia już w terminach 15.06 - 10.07.2020r., 31.07 - 4.08.2020r., to wraz z oryginałem zaświadczenia o wynikach może przynieść pozostałe dokumenty (aby niepotrzebnie nie przychodzić do szkoły po raz trzeci)

oraz Kwestionariusz osobowy

Kwestionariusz osobowy