Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Relacja z Nafty do Rzymu

RzymO naszym uczniu Tomaszu Łabusińskim - tegorocznym absolwencie naszej szkoły pisaliśmy przez trzy lata gdy startował w kolejnych edycjach Konkursu Papieskiego. Poniżej przedstawiamy jego relację z wygranego wyjazdu do Rzymu: "Finał Konkursu Papieskiego odbył się 11.05.2013r. Główną nagrodą był wyjazd do Rzymu ufundowany przez Instytut Tertio Millennio.

Po raz pierwszy z pozostałą ósemką laureatów z innych części Polski spotkałem się trzeciego sierpnia na Lotnisku im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Wraz z naszą pilotką, po przejściu odprawy, wylecieliśmy do Rzymu o godz. 21:40. Po trwającym niecałe 2 godziny locie, wylądowaliśmy na lotnisku Roma-Ciampino. Następnie komunikacją miejską udaliśmy się do Domu Papieskiego im. Jana Pawła II, gdzie zostaliśmy zakwaterowani. Nasz kilkudniowy pobyt w Rzymie rozpoczął się od zwiedzania Bazyliki św. Piotra i modlitwy Anioł Pański z papieżem Franciszkiem. W kolejnych dniach oglądaliśmy najpiękniejsze i najbardziej znane miejsca w Rzymie, takie jak: Plac Navona, Panteon, Fontanna di Trevi, Plac Hiszpański, Bazylika św. Pawła za murami, Katakumby, Bazylika św. Jana na Lateranie, Święte schody, Koloseum, Forum Romanum, Awentyn, Plac Wenecki, Ołtarz Ojczyzny, Muzea Watykańskie i wiele innych. W trakcie pobytu we Włoszech znaleźliśmy też czas na wyjazd nad Morze Tyrreńskie do miejscowości Lido di Ostia oraz do Asyżu – miasta św. Franciszka. Do Polski wróciliśmy ósmego sierpnia w godzinach wieczornych. Z tego miejsca jeszcze raz pragnę podziękować pani Grażynie Bilejczyk oraz panu Tomaszowi Kowalowi za merytoryczną pomoc oraz duchowe wsparcie podczas trzech edycji Konkursu Papieskiego, w których brałem udział. Mój pobyt w Rzymie to nasz wspólny sukces Pozdrawiam całe grono pedagogiczne oraz wszystkie koleżanki i kolegów z ZS im. Stanisława Staszica w Pile." - Tomasz Łabusiński, absolwent ZS. im St. Staszica w Pile

 • Rzym01
 • Rzym02
 • Rzym03
 • Rzym04
 • Rzym05
 • Rzym06
 • Rzym07
 • Rzym08
 • Rzym09
 • Rzym10
 • Rzym11
 • Rzym12
 • Rzym13

Czytany 1006 razy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.