Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Karolina „Karoinna” Kwaśniak

Pierwszą bohaterką naszego cyklu, czyli CZŁOWIEKIEM Z PASJĄ, jest Karolina „Karoinna” Kwaśniak, uczennica klasy 2c. Jej niezwykłą zdolnością jest tworzenie fantastycznych, nierzeczywistych rysunków, które przedstawiają postacie z gier (w szczególności elfy), a także krajobrazy.

Przygoda z tworzeniem rozpoczęła się, gdy Karolina chodziła do przedszkola. Po kilku latach zaczęła uczęszczać na zajęcia plastyczne w dawnej „Iskrze”. Dziś swój talent rozwija w Młodzieżowym Domu Kultury w Pile, gdzie corocznie jej prace prezentowane są w wystawach. Również w zeszłym roku szkolnym podziwialiśmy jej rysunki w szkolnej bibliotece.

Kiedy mówi o tym, co ją inspiruje, wymienia muzykę. Dzięki niej uruchamia wyobraźnię, wie, co ma stworzyć, a następnie zabiera się do pracy. Bardzo rzadko i niechętnie jednak wysyła rysunki na konkursy czy też sprzedaje je- Karolina przywiązuje się do swojej twórczości i nie lubi jej oddawać. W tworzenie angażuje się całkowicie, poświęca mu serce i wiele czasu.

Karoinna, jak lubi być nazywana, jest wielokrotną laureatką konkursów organizowanych przez MDK, a także konkursów szkolnych. Jej prace były również publikowane w kalendarzach Nadleśnictwa „Zdrojowa Góra”.

Prace Karoliny można obejrzeć na jej fanpage’u na Facebooku, a także na oficjalnej stronie internetowej naszej uczennicy.
(informacje o Karolinie zebrały "Lejdis z 2c")

Galeria 1 Galeria 2 Galeria 3

 

Czytany 1071 razy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.