Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Moje pasje na zimowe wieczory

O moich pasjach pisałam wracając wspomnieniami do wakacji, ale kiedy wielkimi krokami maszeruje do nas zima - pasje podporządkowują się szarym, długim, jesiennym wieczorom.

Żeby nie wpadać w smutny, melancholijny nastrój, dużo czytam i myślę o Świętach, prezentach i radości jaką sprawiają moim najbliższym. Jak co roku zaczynam więc: dziergać, haftować, szyć i robić na drutach, by niespodziankami pod choinką uszczęśliwić całą rodzinę. A kiedy potem widzę jak ubierają się w szale, sweterki, rozkładają na stołach serwety, a najmłodsze pokolenie przebiera się w królewny, krakowianki lub baletnice, z radością patrzę na świat i czekam do wiosny! (Jadwiga Ida)

A to moje ostatnie prace:

  • 311
  • 312
  • 313
  • 314
  • 315
  • 316
  • 317
  • 318
  • 319

Czytany 908 razy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.