Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Bartek Adamski - rysunek

Rysunki Bartka Adamskiego z klasy 2tw.

Jestem samoukiem, chociaż rysowanie to moja pasja od dzieciństwa. Odkąd pamiętam, trzymanie ołówka w ręce, malowanie na ścianach, luźnych kartkach czy oglądanie komiksów było dla mnie ważniejsze niż zabawy na podwórku i mechaniczne zabawki.

Dzięki temu, że zawsze w domu babci miałem wydzielony kącik do „bazgrania”, a dziadkowie nie protestowali kiedy widzieli zamalowywane ściany, wręcz przeciwnie, zawsze mogłem oczekiwać pochwał i zachwytów nad moją „dziecięcą sztuką” - ćwiczyłem rysowanie.

Nie zrezygnowałem do dziś z mojego zainteresowania „kreską” i ołówek jest nieodłącznym atrybutem moich działań. Przed laty „szkoliłem się” namiętnie kopiując postacie z komiksów, potem coraz wierniej odtwarzałem rysy twarzy, mimikę, spojrzenia znajomych i nieznajomych.

Do dziś ludzie i bajkowe postacie są dla mnie inspiracją i chętnie mój ołówek odtwarza to co widzi. W okresie świątecznym moje prace to często prezenty pod choinkę dla znajomych i rodziny. Ponieważ od kilku lat jestem też fanem lokalnej drużyny piłkarskiej, zdarza mi się angażować w graficzną oprawę rozgrywek piłkarskich. Maluję wtedy flagi i banery , ale nigdy nie ma na nich żadnych agresywnych haseł, bo tak wszyscy rozumiemy prawdziwy kibicowski doping.

A tu przykłady moich zainteresowań:

 • 295
 • 296
 • 297
 • 298
 • 299
 • 300
 • 301
 • 302
 • 303
 • 304
 • 305
 • 306
 • 307
 • 308
 • 309
 • 310
Czytany 1481 razy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.