Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Pasja Pauliny Puś

Paulina Puś... Fotografią zajmuję się od... Zawsze. Urodziłam się w rodzinie, w której od pokoleń dziedzina ta jest przekazywana przez rodziców na dzieci, odkąd tylko mój pradziadek założył zakład fotograficzny w Pile.
Teraz kontynuuję to rzemiosło i wykorzystuję wszystko, czego nauczyłam się od moich bliskich by wykonywać sesje ciążowe, noworodkowe, niemowlęce i dziecięce.
Inwestuję w siebie i do niedawna weszłam w posiadanie nowego aparatu z obiektywem portretowym, o jakim zawsze marzyłam. To pozwala mi jeszcze lepiej spełniać oczekiwania Pań, które noszą swoje maluszki pod sercem oraz Mam, które pragną, aby najmłodsze chwile z życia ich dzieci były uwiecznione. Rekwizyty, których używam to niejednokrotnie wykonane własnoręcznie skrzynki, dekoracje zrobione na szydełku i gładkie tkaniny. Staram się także zachęcać klientki w ciąży do umówienia się na sesje w celu ogłoszenia rodzinie oraz znajomym płci swojej pociechy w kreatywny sposób poprzez ukazanie tego na fotografii.
Zapraszam wszystkich zainteresowanych do kontaktu, a ze swojej strony obiecuję, że włożę w wykonanie zdjęć cały mój zapał, by jak najlepiej się sprawdzić.
Link do mojej strony na facebooku: sesjeciazowePila
Czytany 712 razy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.