Poznański Salon Maturzystów to możliwość zdobycia informacji o najlepszych polskich uniwersytetach, wydziałach i przyszłościowych kierunkach edukacji dla studentów. Czyli..? IDEALNE MIEJSCE DLA TEGOROCZNYCH MATURZYSTÓW. Z okazji na zapoznanie się z ofertami uczelniami skorzystali uczniowie klas 3b i 3e.

Do gmachu politechniki poznańskiej maturzyści wybrali się 13 września 2016 roku wraz p. A. Ossowską , p. J. Szymańską, p. D. Jakubiec-Cioch, p. G. Bilejczyk, . Obecność w Poznaniu była nie tylko szansą na uzyskanie wiedzy o uniwersytetach, ale również na poznanie przebiegu i sposobu oceniania matur z przedmiotów takich jak: język polski, fizyka, języki obce oraz biologia. Uczniowie wrócili do domów z dużą ilością informatorów maturalnych i wzbogaceni o cenne informacje. Salon maturzystów zapewne rozwiał wątpliwości dotyczące wyboru uczelni...
...a może dopiero teraz PERSPEKTYWY się zmieniły? ;)

{cssfla}2016_2017/20160913-3be-poznan{/cssfla}