Otrzęsiny klas pierwszych już niedługo, a nasi nowi uczniowie już pracują nad zintegrowaniem się ze szkołą. Dnia 7 września nowi uczniowie naszej szkoły otrzymali swoje pierwsze ćwiczenie sprawdzające spryt i szybkość. W ramach integracji młodzież miała za zadanie, aby w jak najszybszym czasie znaleźć w Pile trzy miejsca związane z patronem naszej szkoły.
Mało tego, głównym celem wyzwania było zrobienie sobie zdjęcia z wybranym obiektem, na którym byłaby ponad połowa klasy. Kto pierwszy dostarczył zdjęcia, ten lepszy!

W taki oto sposób wygrała klasa 1p zdobywając tym samym 5 punktów. Na drugim stopniu podium uplasowała się klasa 1f z 4 punktami na koncie. Tuż za nimi przybyła klasa 1e- 3 punkty, a czwarte i piąte miejsce powędrowało kolejno do klasy 1m (2 punkty) i 1c (1 punkt). Pozostałe drużyny, mimo iż dotarły na metę z małym opóźnieniem nadal mają szansę na wygraną! To nie koniec rywalizacji. Szykujcie się na więcej.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów podczas dalszych etapów zmagań!