Nasza szkoła przystąpiła w tym roku do projektu Being aware of World of Business Online w ramach programu Erasmus +. Współpracujemy ze szkołami z Turcji, Rumuni, Bułgarii i Włoch.

Jeśli więc interesuje Cię tematyka zakładania i prowadzenia własnej firmy , jesteś przedsiębiorczy i chcesz poszerzyć swoją wiedzę, to czekamy na Twoją kandydaturę do projektu.

Pierwsza część rekrutacji dotyczy roku szkolnego 2018/19. W tym roku szkolnym nasi partnerzy odwiedzą nas w lutym. Wspólnie z nimi uczestnicy projektu będą mogli wziąć udział w ciekawych warsztatach i spotkaniach, na których nauczycie się tajników prowadzenia danego biznesu.

Chętni do projektu muszą dostarczyć list motywacyjny do jednej z opiekunek projektu p. Katarzyny Włodkowskiej lub p. Marty Gabryś do 20 grudnia, w którym pokażecie dlaczego to właśnie was powinniśmy włączyć w projekt, oraz zdać test językowy co najmniej na poziom B1.

Termin testu zostanie ustalony po zebraniu kandydatur.

Dalsza rekrutacja dotyczyć będzie wyjazdów do Włoch – wrzesień 2019, Rumunii – listopad 2019, oraz Bułgarii – maj 2020.