Zapraszamy uczniów klas 1 i 2 do udziału w konkursie fotograficznym “Sleeveface z książką”. Sleeveface to zabawa polegająca na dopasowywaniu zdjęć z okładek płyt winylowych do różnych sytuacji, ludzi i miejsc. Proponujemy zamiast płyt użyć książek znajdujących się w Waszych domowych biblioteczkach. Wystarczy wybrać okładkę ulubionej książki, kreatywnie wmontować ją w część swojej twarzy, sylwetki lub otoczenia i zrobić zdjęcie (zainspirujcie się pracami laureatów z poprzednich edycji).

 

Każdy uczestnik wysyła maksymalnie 3 prace w formacie png lub jpg na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z danymi (imię, nazwisko, klasa, tytuł zdjęcia)do 15 maja 2020 roku.

 

Przewidziane nagrody to zestaw 3 książek z literatury współczesnej:

  1. Nicola Yoon, Ponad wszystko
  2. Paula Hawkins, Dziewczyna z pociągu
  3. Niespodzianka 🙂