Dnia  21 marca br., w sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury „ISKRA” w Pile zostali zaprezentowani laureaci XV jubileuszowego Regionalnego Konkursu Literackiego „O Złote Pióro” pod hasłem „Od magii świata do magii słowa”. Konkurs ten, nad którym honorowy patronat objął Starosta Pilski Eligiusz Komarowski, zorganizował Klub Literacki „Pegazik” Młodzieżowego Domu Kultury „ISKRA” w Pile wspólnie z Powiatową i Miejską Biblioteką Publiczną im. Panatelona Szumana w Pile, przy wsparciu Fundacji Literackiej im. Agnieszki Bartol i Wydawnictwa Media Zet Zuzanna Przeworska.

Wśród laureatów po raz kolejny znaleźli się uczniowie naszej szkoły:

Michał Podkowa z kl. 2b –  laureat 2 nagrody za udane dziennikarskie opowiadanie pt. „Brudna ziemia” (w ubiegłym roku zdobywca wyróżnienia)

Wiktoria Szymanek z kl.2p –  zdobyła wyróżnienie za ciekawe opowiadanie pt.” Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży , jeśli się ją dzieli”

 Gratulacje!!!

Opiekunki: Beata Kret, Joanna Drabowicz