28 września na terenach przyległych do hali sportowej przy ulicy Żeromskiego, rozegrane zostały kolejne zawody o Mistrzostwo Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych Szkół Ponadgimnazjalnych. Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wykazali, że wśród młodzieży powiatu pilskiego plasują się w czołówce, zajmując drugie miejsce (chłopcy) i trzecie miejsce (dziewczęta) w sztafecie 10x1000m.
Reprezentowali nas:

Sussane Lachele 3f, Kamińska Marta 3f, Smoleń Kaja 3f, Wyroślak Martyna 1d, Palacz Alicja 1d, Pisarek Małgorzata 3d, Oleszczyk Emilia 1f, Kędzior Agata 2c, Szapowicz Jagoda 2e, Barzykowska Aleksandra 2e, Kin Karolina 3f, Lach Julia 2e

Fąs Mateusz IIID, Piochacz Marcin IE, Stępka Cezary IIIE, Konek Paweł IA, Szmit Miłosz IIIC, Muszyński Adam IIB, Sieńko Mateusz IIIC, Parchimowicz Damian IIIA, Konek Piotr ID, Sójka Radosław IIID, Nowacki Jakub IB, Łosoś Mikołaj IIIC.
Opiekunami byli Pani Renata Zahorska oraz Pan Edward Klimiuk.
Na imprezie zostały podsumowane ubiegłoroczne wyniki w sportowej rywalizacji szkół ponadgimnazjalnych w powiecie pilskim. Kolejny raz uczniowie reprezentujący naszą szkołę nie zawiedli Nas zdobywając w ogólnej klasyfikacji pierwsze miejsce w kategorii dziewcząt i chłopców. Serdecznie gratulujemy!