30 listopada 2018r. odbył się etap powiatowy Olimpiady Wiedzy o HIV/AIDS pod hasłem „AIDS- wczoraj, dziś, jutro", który już po raz 9. zorganizowała Powiatowa Stacja Sanepidu ze Starostwem Powiatowym w Pile.
W etapie powiatowym wzięło udział 38 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu pilskiego. Zadanie konkursowe polegało na rozwiązaniu testu, który składał się z pytań z zakresu problematyki zakażeń wirusem HIV i choroby AIDS.

Naszą szkołę reprezentowały 3 uczennice: Julia Grudzień z 2e, z Karolina Hinc 2e, Julita Stępień z 1b.

Uroczyste podsumowanie Olimpiady odbyło się w dniu 5 grudnia 2018r w Młodzieżowym Domu Kultury w Pile.
Uczennice Julia Grudzień, Karolina Hinc zostały nagrodzone za zajęcie I miejsca ex aequo, Julita Stępień zajęła V miejsce.
Gratulujemy!
Autor: Danuta Zaremba
 
01oolimpiadahiv