Rozegrana została kolejna edycja Mistrzostw Powiatu Pilskiego w Piłce Siatkowej Chłopców i Dziewcząt. Zawody przeprowadzone były w naszej hali sportowej przy ulicy Bydgoskiej. Cztery najlepsze drużyny z poprzednich etapów przystąpiły do rozgrywki ostatecznej. Półfinały wyłoniły finalistów i tych, którzy zagrają o miejsce trzecie.

Chłopcy:

Mecz o trzecie miejsce pomiędzy Zespołem Szkół Budowlanych a Zespołem Szkół Technicznych zakończył się zwycięstwem tych drugich. Natomiast w finale drużyna Liceum Ogólnokształcącego okazała się lepsza od naszej ZS im. St. Staszica. Tym samym uczniowie Filip Stróżyński, Filip Wasilewski, Kajetan Korczak, Jakub Nowicki, Adam Muszyński, Krzysztof Łapacz, Kacper Pupin i Krystian Wojciechowski zajęli drugie miejsce.

Dziewczęta:

Reprezentacja dziewcząt w składzie: Karczewska Wiktoria 1B, Gębala Katarzyna 2F, Gruszka Zuzanna 2F, Gwizun Martyna 3D, Pocętek Wiktoria 1F, Oliwia Miłoszewska 2G, Kolanowska Helena 3M, Wysoczańska Marietta 1F, Gapińska Weronika 1C, Sarnacka Alicja 2E, Grabka Zuzanna 1E, Szczęsna Aleksandra 2G zajęła drugie miejsce zdobywając srebrne medale.

Trenerami ekip są: Edward Klimiuk i Paweł Łojewski.

Serdecznie gratulujemy.