W dniu 26 marca w Pile odbyły się Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych na dystansie 1000m. W biegu dziewcząt wystartowały : Susane Lächele, Martyna Wyroślak, Marta Kamińska, Alicja Palacz, Ewa Wełniak, Joanna Mucha.

Pomimo ciężkich warunków pogodowych udało im się bezkonkurencyjnie zdobyć całe podium, 1 miejsce zajęła Susane Lächele, zaraz po niej na 2 miejscu była Martyna Wyroślak, a następnie Marta Kamińska. Dzięki dobrym miejscom pozostałych biegaczek udało im się zakwalifikować na dalszy etap wojewódzki.

Naszą szkołę reprezentowała także drużyna chłopców w składzie : Gracjan Publicewicz, Piotr Konek, Mateusz Fąs, Radosław Sójka, Paweł Konek.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszym etapie wojewódzkim. Opiekunem drużyn była Renata Zahorska.