W piątek 13. września na terenie naszej szkoły odbyły się zawody podsumowujące sezon sportowy 2018/2019. W ubiegłym roku szkolnym nasza szkoła wywalczyła w ogólnej rywalizacji sportowej 1. miejsce. Impreza miała miejsce na nowo otwartym boisku szkolnym. Brały w niej udział reprezentacje pilskich szkół: Zespół Szkół Budowlanych, Szkoła przy Teatralnej i CKZIU w Wyrzysku. W skład naszej reprezentacji weszli: Alicja Palacz, Martyna Wyroślak, Karolina Klimczak, Justyna Kurasz, Agata Kędzior, Aleksandra Szczęsna, Paweł Konek, Mikołaj Kaźmierski, Filip Wasilewski, Filip Stróżyński i Kacper Pupin. Opiekunem drużyny była Renata Zahorska. Nasza reprezentacja zajęła w tych zawodach 3. miejsce. Wszystkim uczestnikom zawodów należą się podziękowania za świetną zabawę w myśl zasad fair play oraz życzenia wielu sukcesów w ciągu kolejnego roku sportowego!