Zapraszamy do wzięcia udziału w 44. edycji Olimpiady Języka Angielskiego dla uczniów liceów ogólnokształcących organizowanej przez Wyższą Szkołę Języków Obcych im. Samuela Lindego w Poznaniu. Celem zawodów jest zachęcanie uczniów do zdobywania wiedzy w zakresie języka angielskiego, przygotowanie ich do matury z języka angielskiego oraz studiów neofilologicznych.


Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego obejmuje trzy etapy:

  • I stopień – etap szkolny,
  • II stopień – etap okręgowy (9 okręgów),
  • III stopień – etap centralny – finał.

ZGŁOSZENIE

Zgłoszenia uczniów do 8. października 2019 r.                                                                                                                                                                                                                                                   Proszę zgłaszać się u koordynatorów Olimpiady.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie http://oja.wsjo.pl

Zapraszamy!!!

Koordynatorzy Olimpiady: Agnieszka Kempna, Marta Gabryś, Monika Filoda

olimpiada ang