Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Dzień na UAM-ie

W dniu 23 października uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wydarzeniu pod nazwą „Dzień na UAM”, zorganizowany przez Akademicką Szkołę Liderów, Fundację Jeden Uniwersytet oraz Parlament Samorządu Studentów Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Uczniowie naszej szkoły mogli spędzić cały dzień na Kampusie „Morasko” i uczestniczyć w wielu ciekawych zajęciach. Odbyły się wykłady m.in. z historii sztuki oraz fizyki – każdy mógł wybrać coś dla siebie.

Po kilkugodzinnych zajęciach na wszystkich czekał ciepły posiłek, aby mieć siły na dalsze zwiedzanie kampusu oraz udział w zajęciach z zumby. Cały dzień wrażeń podsumował specjalnie przygotowany występ Chóru Akademickiego UAM. Drużyna siatkarska w tym roku broniła tytułu mistrza, lecz drużyna z V LO w Poznaniu okazała się lepsza. Zdobyliśmy srebro tym samym pokonując wiele innych bardzo dobrych zespołów z Pozanania oraz z Dąbrówki. W skład zespołu wchodzili: Dawid Tucholski, Aleksandra Loch, Jakub Szymanowski, Anna Grobelna, Kacper Bączkowski, Karolina Lewandowska, Paweł Kulczyński, Agata Zimoch, Karol Wróblewski, Paulina Betyna, Jakub Szyc, Sandra Olszanowska
Sukces udało się osiągnąć dzięki świetnej współpracy całego zespołu oraz wspaniałym trenerkom Pani Wiesławie Małowickiej oraz Pani Renacie Zahorskiej.  

Tekst: Kamila Betyna III d
Foto: Sebastian Urbański IIc

 

Czytany 1240 razy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.