Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Awans naszych dziewcząt

tenisFinał Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym został rozegrany 22 października w Łobżenicy. Zawody przeprowadzone były w kategorii dziewcząt i chłopców.


Drużyna męska naszej szkoły zajęła 7 miejsce, natomiast dziewczęta pokonały wszystkie rywalki zajmując pierwsze miejsce i awansując do rozgrywek rejonowych, które odbędą się 17 listopada w Trzciance. Złote medalistki to siostry Aleksandra i Karolina Saturskie oraz Julia Łącka, a panowie: Dawid Tucholski, Beniamin Jędrusina i Michał Mikołajczuk.

Opiekun: Edward Klimiuk

Czytany 846 razy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.