Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

DOWOLNYM po medal !

 

poznan-plywanieWspaniale zaprezentowali się nasi pływacy w XVII Wielkopolskiej Licealiadzie w drużynowym pływaniu dziewcząt i chłopców. Ostra walka do ostatnich centymetrów i brak odpuszczania w finale powiatu pilskiego, który odbył się na pływalni Wodnik w Pile 5 listopada, zaowocowało II miejscem i srebrnymi medalami. Ekipa wywalczyła awans do finału wojewódzkiego.

10 listopada 2015 roku na obiekcie Termy Maltańskie odbył się finał Wielkopolski. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych sklasyfikowanych zostało 35 szkół. Nasza drużyna zaprezentowała sie bardzo dobrze zajmując 13 miejsce.

Oto skład Reprezentacji Szkoły:

Dziewczęta:
Król Monika - 1B
Gronowska Angelika - 2D
Śnioszek Zuzanna - 2F
Biedulska Marta - 3F
Fons Klaudia - 3A
Nowak Katarzyna - 3F

Chłopcy:
Stefański Kamil - 2B
Krutel Mikołaj - 2B
Kwapiszewski Patryk - 2TW
Wojciechowski Patryk - 2TW
Duszak Patryk - 3F
Urban Damian - 4TW

Film z zawodów

Czytany 949 razy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.