Download Template Joomla 3.0 free theme.

Ergowiosła po raz czwarty na złoto!

03 grudnia 2015 roku w hali sportowej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Pile odbył się 4 Puchar Starosty Powiatu Pilskiego w ergowiosłach szkół ponadgimnazjalnych. Do rywalizacji stanęło blisko 48 uczennic i uczniów Powiatu Pilskiego. Rywalizacja była bardzo zacięta, walka trwała do ostatnich pociągnięć wioseł. Dziewczęta rywalizowały na dystansie 500m, natomiast chłopcy, po raz pierwszy, na dystansie 700m. W klasyfikacji drużynowej Nasza Drużyna zdobyła pierwsze miejsce, dodam że już po raz czwarty z rzędu.

nawiasach przy nazwiskach uczestników podane zostały miejsca indywidualnie.

W klasyfikacji dziewcząt srebrny medal zdobyła Katarzyna Kałduńska z klasy 2B, wśród chłopców najlepszy okazał się Gracjan Wyroślak z klasy 3D ze nakomitym czasem, pokonał kolegę z drużyny Łukasza Kałkę 3B o 0,5 sek.