Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Nafciaki na medal

By Oliwia Załachowska


11 styczna w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Pile odbyły się Powiatowe Finały Koszykówki Dziewcząt. Nasze koszykarki w składzie: Marta Galas, Paulina Poznaniak, Oliwia Załachowska, Monika Drzewiecka, Paulina Pasternak, Agnieszka Olek, Aleksandra Stefanowicz, Klaudia Sobótka, Natalia Hływa, Gabriela Sikora, Magda Szukajło, Angelika Gronowska w pierwszym meczu zmierzyły się z "Gastronomikiem".

Po ogromnym wysiłku, udało im się wywalczyć miejsce w finale. Mecz o pierwsze miejsce "Nafciarki" zagrały z "Teatralną". Dziewczyny dzielnie rywalizowały, a finał zakończył się zwycięstwem naszych koszykarek. Dzięki wielu treningom pod okiem pana Tomasza Pochylskiego, "Nafta" awansowała do zawodów rejonowych!

Czytany 605 razy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.