Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

„Wybierz Życie – Pierwszy Krok”

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Pile zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na film realizowany w ramach programu „Wybierz Życie – Pierwszy Krok”. Organizatorami konkursu są Wojewódzka Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Poznaniu we współpracy z Wielkopolskim Kuratorium Oświaty oraz Fundacją MSD dla Zdrowia Kobiet. Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu przez uczniów filmu dotyczącego profilaktyki raka szyjki macicy. Prace konkursowe należy dostarczyć do Pani D. Zaremby, Pani M.Dembińskiej oraz M. Towalewskiej do dnia 15.04.2016r. Regulamin konkursu „Wybierz Życie – Pierwszy Krok”.

Czytany 490 razy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.