Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Z kalendarza "młodego chemika"

Po raz kolejny maturzyści chemicy zawitali w gościnne progi Centrum Chemii w Małej Skali w Toruniu. Przez dwa dni samodzielnie wykonywali doświadczenia chemiczne pogłębiając i utrwalając wiedzę . Szczególną atrakcją okazały się zajęcia w „ zabytkowej ciemni fotograficznej„ gdzie poznali proces wykonywania zdjęć klasyczną metodą na błonie filmowej i papierze fotograficznym.

Znaleźli także czas na krótkie zwiedzanie Torunia . Co bardziej leniwi mogli to zrobić z okien hostelu wychodzących na rynek staromiejski i pomnik Kopernika. Za rok wrócimy tam znowu z kolejną grupą maturzystów chemików
opiekun: A.Ciemiński, D.Zaremba, P.Łojewski

Czytany 917 razy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.