Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów zdjecia/foto/2015_2016/20160205-teatr-ang oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

TNT Theatre Britain

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów zdjecia/foto/2015_2016/20160205-teatr-ang oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

5 lutego uczniowie klasy IF, IIE oraz IIC wraz z opiekunami M. Filodą, A.Kempną, M. Ochodek, M. Soroczyńską i M. Urban udali się do Poznania na spektakl anglojęzyczny w wykonaniu TNT Theatre Britain pt. "The Canterville Ghost". Grupę tę tworzą aktorzy amerykańscy i brytyjscy.

W swoim spektaklu przedstawiali historię opartą na podstawie powieści Oscara Wilde'a, ktora zawiera w sobie sporą nutę komizmu oraz aluzje do minionej już epoki kultury angielskiej. Jesienią 2015 roku po licznych próbach i przygotowaniach grupa ruszyła na tournee po Europie i Azji. Uczniowie naszej szkoły mieli możliwość sprawdzenia umiejętności lingwistycznych oraz poziomu rozumienia języka angielskiego. Ponadto mogli brać także udział w przedstawieniu poprzez rozmowę z aktorami pomagając im w uczuciowymi rozterkach, z którymi borykały się odgrywane postacie. Zwieńczeniem sztuki był wyraz wdzięczności i uznania  widzów - owacje na stojąco.

{cssfla}zdjecia/foto/2015_2016/20160205-teatr-ang{/cssfla}

Czytany 720 razy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.