Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Uzyskaliśmy awans do finału wojewódzkiego w piłce koszykowej

W miniony piątek 4.03.2016 odbył się turniej finałowy Rejonu Pilskiego w Koszykówce Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych. Udział wzięły 3 drużyny: ZS Staszica, ZSP 3 Piła, LO Trzcianka, nie dojechała drużyna LO Złotów. W półfinale my zagraliśmy z LO Trzcianka i wygraliśmy 83-22, drugi półfinał nie odbył się bo ZSP 3 Piła nie mięli przeciwnika tak więc od razu rozegrany został finał.

Mecz, który obfitował w faule, niecelne rzuty i błędy zawodników. Po dramatycznej końcówce wygrała drużyna Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Pile wynikiem 48-46 i tym samym wywalczyła awans do Finału wojewódzkiego, który odbędzie się w Kaliszu 16 i 17 marca 2016.

W naszej drużynie pkt w finale zdobywali: Mikołaj Grabowski 18, Jakub Rutkowski 11, Cezary Woliński 10, Konrad Gaweł 6, Maciej SIkora 2, Jakub Klęsk 1, ponadto w składzie byli: Paweł Walkowiak, Karol Subczyński, Patryk Suchecki, Patryk Kasprzyk, Michał Kozera, Kajetan Wrzeszcz

Czytany 800 razy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.