Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

VI Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego - etap szkolny

Dnia 11 marca (piątek) o godz. 10:00 w świetlicy internatu odbył się szkolny etap VI Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego. Najlepsi z naszej szkoły okazali się Paweł Spryszak III a, Nina Paśniewska III c i Jakub Pacocha I a, zakwalifikowując się do II etapu konkursu, który odbędzie się 23 marca w świetlicy szkolnej o godz. 9:00. Trzymamy za Was kciuki, powodzenia!
Opiekun: Małgorzata OchodekDnia 11 marca (piątek) o godz. 10:00 w świetlicy internatu odbędzie się szkolny etap VI Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego. Trzech uczniów z najlepszymi wynikami zakwalifikuje się do II etapu konkursu, który odbędzie się 23 marca w świetlicy szkolnej o godz. 9:00 ZAPRASZAMY!

Opiekunowie: Małgorzata Ochodek
Czytaj więcej: załącznik regulamin

Czytany 544 razy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.