Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

„Konkurs na spot antydopalaczowy”

14 marca Samorząd Uczniowski ogłosił wyniki „Konkursu na spot antydopalaczowy” organizowanego w porozumieniu z telewizją ExpressTV. Klasy zaproszone na rozdanie nagród mogły zapoznać się ze spotami, które promowały postawy astetrywne wobec narkotyków i dopalaczy.


W konkursie wzięli udział uczniowie klas medialnych Ic i IIc.  Stworzyli oni cztery spoty o tematyce antydopalaczowej, które spełniały warunki regulaminu. Zwycięski spot, który zostanie wyemitowany w telewizji ExpressTV został stworzony przez Sebastiana Urbańskiego z klasy IIc.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie, a zwycięzcy serdecznie gratulujemy.
Opiekunki: Marta Filipczuk, Katarzyna Włodkowska, Magdalena Towalewska

Zwycięski Spot:Pozostałe spoty konkursoweCzytany 1046 razy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.