Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Finał VI Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego

kon angDnia 23 marca o godz. 9:00 w świetlicy szkolnej odbył się finał VI Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego. Do pierwszej, pisemnej części konkursu przystąpiło 18 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych powiatu pilskiego rozwiązując test leksykalno -gramatyczny, który wyłonił pięciu najlepszych do drugiego, ustnego etapu: Agata Michnowska I LO Piła, Paweł Spryszak ZS im. St. Staszica w Pile, Jakub Pacocha ZS im. St. Staszica w Pile,  Paweł Janik ZSP nr 1 im. Hipolita Cegielskiego w Pile i Joanna Szak ZSP nr 3 Piła.

Uczniowie przedstawili pięciominutowe prezentacje na wcześniej wybrany temat i odpowiadali na pytania komisji. Zwycięzcą VI edycji konkursu zdobywając największą ilość punktów została Agata Michnowska, II m-ce zdobył Paweł Spryszak a III - Jakub Pacocha. Serdecznie gratulujemy!
Podziękowania kierujemy do sponsorów: Starostwo Powiatowe w Pile, firma Gammatronic, Pracownia&Butik CreOwnia w Pile, WiecznieBazgrająca - koszulki ręcznie malowane, Nadleśnictwo Zdrojowa Góra w Pile, Kancelaria Radcy Prawnego Mieczysław Stankiewicz, Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Pawulska, Szkoła Policealna Cosinus, wydawnictwo MacMillan, wydawnictwo MM Publications oraz księgarnia językowa Cegielski i S-ka w Pile. Dzięki tak licznej grupie sponsorów każdy uczestnik otrzymał upominek a pięciu najlepszych cenne nagrody rzeczowe.

Czytany 1016 razy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.