Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Nagrody i wyróżnienia dla naszych matematyków

supermatematykDnia 1. kwietnia b.r. odbyło się, w siedzibie Liceum Salezjańskiego w Pile, powiatowe podsumowanie Konkursu Matematycznego "Supermatematyk". Spotkanie zorganizowała i prowadziła pani Małgorzata Borucka, a swoją obecnością uświetnił je nowo wybrany starosta pilski Eligiusz Komarowski.
Pięcioro uczniów Naszej Szkoły otrzymało podczas tej uroczystości nagrody i wyróżnienia.


Mikołajowi Kurcinowi (IIb - 4 m. w klasach drugich), Janowi Hegyiowi (IIb - 5 m. w klasach drugich), Jakubowi Gardeckiemu (Ib - 5 m. w klasach pierwszych) i Monice Drzewieckiej (If - 6 m. w klasach pierwszych) wręczył nagrody dyrektor Zespołu Szkół im. St. Staszica Marek Święszkowski.
Krzysztof Martin (Ib - 1 m. w klasach pierwszych) otrzymał nagrodę ufundowaną przez Starostwo Pilskie z rąk Eligiusza Komarowskiego.
Powyżej wymienieni uczniowie wraz z Klaudią Matuszak (Ib), Oliwią Załachowską (If) oraz Michałem Przypaśniakiem (Ib) wezmą udział w Finale Wojewódzkim "Supermatematyka", który odbędzie się 23. kwietnia 2016 r. w Poznaniu.
Gratulujemy i liczymy na więcej
Borys Dzidziul

Czytany 786 razy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.