Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

IX Miejski Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych

konkurs - niemieckiW środę 6 kwietnia 2016r. w Gimnazjum nr 5 w Pile odbył się IX Miejski Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych. Naszą szkołę reprezentowali: Michał Mikołajczuk (I b), Bartosz Pysar (II f) oraz Miron Smardzewski (II b). Finaliści konkursu rozwiązywali test składający się z 50 naprawdę trudnych pytań. Walka była bardzo zacięta i po zwycięskiej dogrywce Bartosz Pysar zajął III miejsce, a cała drużyna uplasowała się na II pozycji.


Serdeczne gratulacje i powodzenia w kolejnych odsłonach konkursu.
Opiekun konkursu: Joanna Tomczewska

Czytany 615 razy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.