Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

XX Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej - kolejny etap

We wtorek, 26 kwietnia 2016 roku, Weronika Ozga z klasy 2f  reprezentowała szkołę w etapie diecezjalnym konkursu, który odbył się w  Koszalinie. W zmaganiach wzięło udział około 60 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z obszaru diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej. Po napisaniu testu uczestnicy wspólnie przepisywali Adhortację Apostolską Evangelii Gaudium Ojca Świętego Franciszka. Konkurs organizowany jest przez Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana”.

Opiekun w podczas wyjazdu na etap diecezjalny: Iwona Narożny

Czytany 605 razy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.