Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Finał należy do naszych dziewczyn

W ośrodku wypoczynkowym "Płotki" we wtorek 17.05 rozegrany został Finał Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Plażowej. Fatalna pogoda sprawiła, że trudno było nazwać grę plażową, raczej jesienną i nie sprzyjającą rywalizacji. Mimo to dziewczęta naszej szkoły Katarzyna Kałduńska i Anna Grobelna stanęły na wysokości zadania i wygrały rywalizację awansując do finału wojewódzkiego.

Podobnie jak kapryśna okazała się pogoda tak kapryśnie grali Dawid Tucholski i Jakub Szymanowski zajmując szóste miejsce.

Czytany 863 razy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.