Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Sukces Zuzanny Parobczyk i Pauliny Wieczorek

W Muzeum Powstania Poznańskiego - Czerwiec 1956, dnia 19 maja, odbyło się posumowanie etapu wojewódzkiego Konkursu Tematycznego Losy Bliskich i losy Dalekich - dzieje Polaków w latach 1914-1989. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych nasza szkoła zajęła I i II miejsce: Zuzanna Parobczyk z kl. If  i  Paulina Wieczorek z kl. Ic. Dziewczęta czekają zmagania na etapie ogólnopolskim, który odbędzie się w Krakowie 3 czerwca 2016 r.


W konkursie wzięło udział 68 uczniów z województwa wielkopolskiego, którzy na podstawie zgromadzonego materiału (relacji bliskich, zdjęć, dokumentów) opisywali los swoich krewnych. Z naszej szkoły zgłoszono 4 prace: Zuzanny Parobczyk, Pauliny Wieczorek, Jagody Jabłońskiej i Jagody Kurnikowskiej.
Opiekun – Iwona Narożny

Czytany 1051 razy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.