Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Europejskie Dni Języków Obcych

W ramach obchodów Europejskich Dni Języków Obcych uczniowie naszej szkoły mieli możliwość wzięcia udziału w projekcji filmowej amerykańskiego obrazu "The Finest Hours" ("Czas Próby"). Specjalnie dla naszych uczniów film sprowadzono do Piły oraz wyświetlono w oryginalnej wersji językowej czyli bez polskich napisów oraz lektora.

W pokazie wzięły udział klasy Ie, If, IIa, IIe i IIc pod opieką nauczycielek anglistek. Pomysłodawcą oraz osobą czuwającą nad przebiegiem realizacji przedsięwzięcia była pani Małgorzata Soroczyńska. Film trzymał w napięciu od początku do samego końca. Recenzje uczniów były bardzo pozytywne. Mamy nadzieję, że taki sposób świętowania Europejskich Dni Języków Obcych na stałe wpisze się w tradycje naszej szkoły.

Czytany 550 razy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.