Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Okoniny Nadjeziorne - czyli gdzie była 1b

W dniach 23-25 maja 2016 odbyła się wycieczka klasy 1B do ośrodka wypoczynkowego „Cztery Korty” w Okoninach Nadjeziornych w Borach Tucholskich. Cała klasa, wraz  z wychowawcą p. Borysem Dzidziulem i dwoma opiekunami panami Pawłem Łojewskim i Kamilem Zielińskim, wyjechała pociągiem z Piły. Po drodze były dwie przesiadki, a ostatni etap podróży to trzykilometrowy marsz do ośrodka.

Po posiłku było jezioro, integracja, gry i zabawy.
Drugi dzień rozpoczęliśmy śniadaniem, po czym zostaliśmy podzieleniu na dwie grupy. Każda z grup wzięła udział, na przemian, w spływie jeziorem Okonińskim oraz wycieczce rowerowej, podczas których podziwialiśmy walory krajoznawczo-turystyczne Borów Tucholskich. Po obiedzie zażywaliśmy rekreacji pływając, grając w siatkówkę, itp. Zarówno pierwszego, jak i drugiego dnia odbyły się mecze opiekunowie vs. uczniowie, przegrane niestety przez juniorskie drużyny. Wieczorem odbyło się ognisko do późnych godzin wieczornych.
Trzeci dzień to czas pożegnania z Borami Tucholskimi i kolejna podróż, ponownie z dwoma przesiadkami, do Piły.
Szkoda, że tak krótko.
tekst: Julia Rogacka

Czytany 749 razy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.